Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Liam Neeson se vrátí do Star Wars? S postavou Qui-Gon Jinna je to složitější

Liam Neeson se vrátí do Star Wars? S postavou Qui-Gon Jinna je to složitější
Zdroj: 20th Century Fox
+ Další fotografie
Hvězdné války
Irský herec Liam Neeson (68) přemýšlí o návratu do universa Hvězdných válek. Fanoušci Star Wars by totiž rádi viděli jeho tvář a také postavu Qui-Gon Jinna. Chystá se totiž nový seriál Obi-Wan, pro kterého byla Neesonova postava učitelem. Jenže to má malý háček a tak jednoduché to nebude.

Fanoušci jedné z nejoblíbenějších vesmírných sérií - Star Wars - vyloženě touží po tom, aby se vrátil Liam Neeson. Irský herec o žádných dalších plánech a seriálech v tomto směru nevěděl, a proto byl překvapený, když zjistil, že zájem o Hvězdné války neklesl tak, jak si myslel. Ještě jednou pak daboval Qui-Gon Jinna v animovaných Star Wars.

A na otázku, zda by se vrátil do role Qui-Gon Jinna, který učil Obi-Wana Kenobiho, jak se stát mistrem Jediem, odpověděl Neeson celkem jasně. "Do toho bych šel, určitě," usmíval se herec v rozhovoru s webem Collider. Nová série Obi-Wan vyjde na Disney Plus, právě tam chtějí fanoušci zpět Neesona. A herec by se shledal se starým kolegou Ewanem McGregorem, který by měl hlavní roli.

Qui-Gon Jinn není naživu

Příběhově by to však mohl být problém. Qui-Gon totiž zemřel v dílu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, kdy byl zabit Darth Maulem, a po smrti neovládl schopnost se zjevovat i s tělem. Může se tak objevovat jen na místech, kde je mimořádný proud Síly. V seriálu by se ale mohl ukázat jako vzpomínka Obi-Wana.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy