Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Liam Hemsworth už nesmutní nad ztrátou Miley Cyrus: Vášnivě se líbal s touhle kráskou

Liam Hemsworth už nesmutní nad ztrátou Miley Cyrus: Vášnivě se líbal s touhle kráskou
Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
nový objev
Krasavec Liam Hemsworth (29) se konečně oklepal z rozchodu s Miley Cyrus (26). Na veřejnosti byl spatřen s herečkou Maddison Brown (22) a jejich rozloučení vypadalo opravdu vášnivě. Tiskli se k sobě a proběhla i pusa.

V červenci všechny šokovala zpráva o rozchodu herce Liama Hemswortha a Miley Cyrus (26). Manželství se rozpadlo po sedmi měsících a více než desetiletý vztah byl ukončen. Miley si rychle našla záplatu a začala randit s Kaitlynn Carter S tou jí ale vztah dlouho nevydržel a po velmi krátké době se dívky rozešly Rebelka Cyrus ovšem dlouho nesmutnila a po zhruba dvou týdnech to začalo jiskřit se zpěvákem Codym Simpsonem. Pohledný Australan jí dokonce byl na blízku, když byla v nemocnici

Liam musel být jistě překvapen z toho, jak to Miley střídá takhle krátce po rozchodu Nicméně nyní to vypadá, že má Liam srdce zahojené. Vyšel si totiž na rande s herečkou a modelkou Maddison Brown. Vcelku vtipná náhoda je, že je Australanka stejně jako Mileyin nový přítel. A za zmínku jistě stojí i to, že Maddison je Miley dost podobná. Liam má rozhodně spadeno na blondýnky.

Hvězda filmů Hunger Games vzala nový objev na oběd do restaurace v newyorské West Village. Poté šla dvojice na procházku a vypadalo to, že si dobře rozumí. Celá schůzka působila dost vášnivě, obzvlášť loučení. Liam se k Maddison tiskl a silně ji objímal. Dokonce proběhly i polibky. Podívejte se do fotogalerie, jak to Liamovi sluší s novou blondýnkou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy