Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lia Kees o rozchodu s Chladem: Jsem ráda, že jsem ho opustila, problém byl hlubší

Richard Chlad s přítelkyní Liou.
Zdroj: archiv Lii Kees
+ Dalších 10 fotografií
Vztahy
Vztah Miss Europe z roku 2016 Lii Kees a miliardáře Richarda Chlada st. (56) vzal za své. Jakkoli si bývalí partneři přejí hodně štěstí do dalšího života, jejich názory na důvod rozchodu se diametrálně liší. Vášnivý sběratel aut krásnou blondýnku obviňuje z alkoholismu, ona sama vidí celou situaci úplně jinak.

"Od 14. června nejsme partneři," oznámil český miliardář Richard Chlad starší. Ten na vztah vzpomíná jen v dobrém, prý byli úžasný pár, ale jednu věc nezvládl překousnout. "Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol," tvrdil Chlad na Instagramu.

Na svou nyní bývalou partnerku nezapomněl, prý ji má pořád rád a v něčem mu Lia chybí, hlavně její věčně pozitivní nálada, se kterou se každý den probouzela. Podle Chlada pak ale procházela "obludnou proměnu po jedné láhvi prosecca".

To ale Lia rezolutně odmítá. "O alkoholismus vůbec nešlo. Richard byl hlavně hodně žárlivý," objasnila modelka pro eXtra.cz. "Důvody rozchodu, který byl mimo jiné mým rozhodnutím, leží daleko hlouběji než u láhve prosecca, jak uvedl pan Chlad. Nikdy jsem neočekávala, že se naše soužití bude rozebírat veřejně. Je mi líto, že se náš vztah rozpadl. Bylo to však tím nejlepším rozhodnutím a řešením. Přesto vše přeji panu Chladovi do života hodně štěstí," dodala kráska.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy