Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lia Kees a záhadný miliardář: Velké varování pro zamilovanou modelku, dej si pozor

Lia Kees a záhadný miliardář Petr: Velké varování pro modelku
Zdroj: Se souhlasem Lii Kees
+ Dalších 11 fotografií
láska

Modelka a Miss Europe 2016 Lia Kees (26) je znovu zamilovaná až po uši. Po bouřlivém rozchodu s miliardářem Richardem Chladem (56) odjela do Španělska, kde potkala nového muže svého života. Jedná se movitého podnikatele Petra, který dělá Lie ve Španělsku společnost. Někteří lidé si ale myslí, že Petr je známá firma, která má pro modelky typu Lia Kees velkou slabost, a varují ji před ním. 

Půvabná modelka Lia Kees v posledních měsících nezažívala rozhodně nejlepší období svého života. Po divokém rozchodu s miliardářem Richardem Chladem se stáhla a dala o sobě vědět před pár dny.

Lia si odjela léčit zlomené srdce s kamarády do Španělska, odkud poslala vzkaz, že je opět zamilovaná.

Jejím novým vyvoleným je movitý podnikatel Petr, na kterého Miss Europe 2016 pěje samou chválu.

"Je to neuvěřitelný gentleman a dopřává nám tu nejen komfort a zázemí, ale díky jeho vytříbenému vkusu dokázal vybrat také ty nejlepší kousky, jimiž budeme zdobit galavečer, který nás v příštím týdnu čeká. Španělsko je úžasné a cítím, že tento výlet přišel v ten pravý čas," řekla modelka tento týden pro eXtra.cz.

Je to známá firma, varují lidé

Zatímco Lia pěje na svého nového přítele samé ódy, někteří lidé na sociálních sítích jsou skeptičtí. "Tenhle pán je známá firma, má přesně pro tyhle typy žen slabost," píší lidé na sociálních sítích.

"Lio, dávej si pozor, aby ti nezlomil srdce. Přesně takové holky, jako jsi ty, vyhledává," píší další. Lia je ale nyní šťastná a doufá, že jí vztah vyjde.

"Přehodnotila jsem spoustu věcí, naučila jsem se vážit si doopravdy dobrých lidí. Absolutně se mi změnil okruh přátel, což také přičítám změně směru svého života," dodala pro eXtra.cz.
Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy