Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lhostejná matka nechala kočárek s dítětem vjet do vlakové soupravy. Záběry nevhodné pro slabé povahy!

Tohle zdravý rozum nepochopí. Ruská matka si nechala odjet kočárek s tříměsíčním dítětem, který mířil pod jedoucí metro. Spolu s otcem dítěte se vyhřívali na sedačkách a ze záběrů je jasné, že za kočárkem rozhodně nespěchali.

Jakým způsobem kočárek nabral rychlost a spadl do metra, není známo, ale vypadá to, že ho někdo odstrčil. Ačkoli nehoda vypadala hrozivě, tříměsíčnímu batoleti se nic nestalo, přesto si ho nechali v nemocnici na pozorování.

Příslušné úřady také zburcovaly sociální službu, která se šla podívat, v jakých podmínkách chlapeček žije. Po tom, co viděli, bylo dítě okamžitě odebráno z péče matky. Podle sociální pracovnice to v bytě vypadalo, že tam léta nikdo neuklízel, a prostředí se absolutně nehodilo k výchově dětí.

Matka chlapce, která si vydělává pouličním hraním na flétnu, se teď snaží přesvědčit příslušné úřady o tom, že je způsobilá vychovávat dítě.

Související články

Další články