Nedávno to byl najatý herec Karel, který ze sebe dělal nemocného člověka. Teď Prima vsadila na dívku, která se nestydí natáčet domácí porno a živila se jako prostitutka. Řeč je o Alici Kršíkové – dívce, která má za sebou skandálek s pornem a podle našich informací toho má z oblasti čuňačinek za sebou mnohem více.

Redakce eXtra.cz oslovila mluvčí televize Prima Janu Mrákotovou, zda Prostřeno nejde tímto způsobem ke dnu a kdysi oblíbený pořad se spíše nestává přehlídkou divnolidí. „V počtu tolika lidí, kteří se v Prostřenu objeví, opravdu nejde zjišťovat, kdo je kdo. Ti lidé v pořadu vaří,“ řekla nám Mrákotová s tím, že nelze uhlídat, kdo z hostů má jakou minulost.

Pokud s podobnou invencí bude Prima ve vysílání pokračovat, divák se může hodně těšit! Není totiž vyloučené, že v dalších dílech se fanoušek pořadu o vaření může dočkat třeba odsouzeného pedofila, trýznitele zvířat nebo někoho v poslední fázi lepry… Prima by se možná měla začít zajímat o to, koho na televizní obrazovky veřejnosti servíruje…