Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Lhář a intrikář! Takový obraz za sebou zanechal Pavel Vrba, který se v Rusku už oficiálně mazlí s hromadou peněz

Lhář a intrikář! Takový obraz za sebou zanechal Pavel Vrba, který se v Rusku už oficiálně mazlí s hromadou peněz
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Všechny spekulace jsou ukončeny. Pavel Vrba je oficiálně novým trenérem ruského klubu Machačkala. S ním jde do Ruska i současný manažer reprezentace Dušan Fitzel. Opět se ukázalo, že někteří lidé řeší neúspěch tím, že od něho utečou.

To se nám ten Pavel Vrba vybarvil. V minulosti ho uznávala celá naše země. Dokázal Plzeň dostat do Ligy mistrů, vládnout s ní v české lize a také postoupit s nároďákem na Euro. Jenže právě po katastrofálně odtrénovaném šampionátu od reprezentace uprchl, a to velmi zajímavým způsobem.

Vrba totiž takřka ihned po vypadnutí repre ze šampionátu ve Francii podepsal smlouvu s ruskou Machačkalou, a to přestože tvrdil, že nemá důvod od českého nároďáku odcházet. Jenže s východoevropským klubem už musel být domluven před turnajem, protože takhle rychle vše jít v reálu prostě nemůže.

Pavel si tak znepřátelil celou zemi a pravděpodobně se sem nebude moc rád vracet. S sebou do Ruska navíc ukradl reprezentaci ještě jejího manažera Fitzela, nechal tak svoji rodnou zemi na holičkách. Dal evidentně přednost těžkým penězům, které si v Rusku díky trénování vydělá. Jenže on tam také dlouho neskončí. Během Eura ukázal, že jeho schopnosti jsou již na bodu mrazu, a jediné, co za sebou zanechal, je pořádná ostuda…

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy