Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lhala, podváděla a zapírala, tak musela z kola ven! Drsný vyhazov Terezy z Robinsonova ostrova!

+ Dalších 54 fotografií
Vyloučená policistka Tereza dostala v soutěži Robinsonův ostrov privilegium vrátit se do hry jako nevyloučená soutěžící. Jedinou podmínkou bylo udržet jazyk za zuby a neprozradit žádné informace z Ostrova vyloučených. To, jak se zdá, vůbec nezvládla a pustila si pusu na špacír. Navíc když vyplulo na povrch, že informace vyzradila, zapírala do poslední chvíle.

Lhát se nemá, to nás učí rodiče již od dětství, tedy alespoň většinu z nás. Bohužel, Tereza se tohle pravidlo asi nenaučila. To je trochu k zamyšlení vzhledem k jejímu povolání. Jako policistka by samozřejmě lhát neměla. Natož zapírat nebo podvádět. Dostala jedinou podmínku - neprozradit svým spolusoutěžícím určité informace

S těmi se ale svěřila Zdeňkovi a Markovi. A právě Zdeněk se tak trochu prořekl. Když se jí pak moderátor Ondra zeptal, jestli neprozradila nějaké tajné informace, zapírala jako o život. Hned potom ji ale napráskal i Marek, a tak v tom hned bylo jasno. Musela nekompromisně z kola ven. Myslela si sice, že se může vrátit na Ostrov vyloučených, ale ani to jí nebylo umožněno Musela opustit hru úplně. Terezo, Terezo, lhát se nemá, to bys měla vědět! A pokud to nevíš, raději snad změň povolání!

Související články

Další články