Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lhala mu, že je panna, tak přítelkyni (†27) rozřezal na kusy: Pak zápasník spáchal sebevraždu!

Zápasník přítelkyni zavraždil, protože mu lhala, že je panna.
Zdroj: Profimedia.cz
Odporný případ vraždy otřásl Tchaj-wanem. Dvojice se seznámila přes aplikaci Tinder a zprvu to vypadalo na pohodový románek. To se však z minuty na minutu změnilo. Zápasník MMA Gary Chu (†28) zjistil, že mu Yee-min Huang (†27) lhala o tom, že je panna. Nejprve vzal život jí, potom spáchal sebevraždu.

Zápasník MMA Gary Chu se přes aplikaci Tinder seznámil s o rok mladší Yee-min Huang. Nejprve se zdálo, že by to mezi nimi mohlo klapat, ale za pár dní přišel hořký konec. A to doslova.

Mezi dvojicí se strhla brutální hádka ze žárlivosti. Chu totiž přišel na to, že mu dívka lhala o tom, že je stále panna. Navíc ji podezříval z toho, že ho podvádí s dalšími muži, které našla opět na Tinderu.

Proto ji zavraždil a bezvládné tělo následně rozřezal na kusy, které vyhodil společně s odpadky. Pár dní po hrůzném činu zřejmě neunesl tíhu svědomí a spáchal sebevraždu.

Zanechal dopis na rozloučenou, kde se k vraždě vlastně přiznává. „Zmýlil jsem se v ní. Cítil jsem bezmoc a zoufalství, když jsem zjistil, že mi celou dobu lhala a k tomu mě i podváděla,“ uvedl v něm podle policie.

Ta podrobí případ ještě dalšímu vyšetřování, ale podle strážců zákona je už téměř jisté, že vraždil právě Chu.

Související články

Další články