Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Lež velká jako HORA! Máme další důkaz, že nadržený fotbalista missku Švantnerovou podvedl!

Půjde už Jakub konečně s pravdou ven?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Pro pravdu se každý zlobí. Poté, co jsme zveřejnili sexuální konverzaci fotbalisty Jakuba Hory s neznámou dívkou, tak jen zapíral. Prý byl v té době ještě single. Jenže omyl. My vám přinášíme důkaz, že té slečně psal ještě skoro tři měsíce poté, co už byl s Miss Nikol Švantnerovou.

Po uveřejnění zpráv s erotickým podtextem náruživého fotbalisty Jakuba Hory (24) neznámé dívce začal čutálista kopat kolem sebe. Bránil se, že ještě v době, kdy balil na Facebooku neznámou kočku, nezahořel láskou k České Miss Nikol Švantnerové (22).

Ale podle další konverzace, co se nám dostala do rukou, už tohle neobhájí. Erotické povídání s neznámou buchtou totiž proběhlo tři měsíce poté, kdy už stoprocentně s Nikol tvořili zamilovaný pár.

Ať počítáme, jak počítáme, tak tady něco nehraje. Nikol po vítězství v České Miss letos v březnu tvrdila, že jsou spolu s Kubou dva roky. Tudíž by to znamenalo, že v době (březen 2013), kdy začal slečně psát, tak to už spolu randili.

Dobře, ať si fotbalista tvrdí, že ještě spolu nechodili. Možná se teprv poznávali. Ale co pak zprávy o 3 měsíce později, kdy opět Hora vystrčil růžky? Jedině že by Nikol neuměla počítat. A v době svého vítězství nebyla s kopačkou dva roky, ale třeba jen rok či rok a půl.

Jenže pravda je taková, že už spolu s krásnou Nikol randili a Kuba tohle neokecá.

Proč by si jinak po provalení skandálu pohledný sportovec hned mazal svůj Facebook? Kdyby měl svědomí čisté, tak proč by to dělal? Kubo, jsou prostě pravdy, které bolí. To je život.

Ale snad se čutálista poučil z toho, že ve vztahu je základem věrnost a důvěra. A sexuální rozptýlení mu může dopřát i milovaná partnerka. Zvlášť když je to nejkrásnější dívka Česka a měl by být pyšný na to, jakou „babu“ doma má.

Související články

Další články