Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lewis Hamilton rozčílil fanoušky: Jen chvíli po Schumacherově nehodě pózuje na lyžích, proč je to tak vytočilo?

Lewis bez helmy a na lyžích. Lidé pro to nemají pochopení.
Zdroj: Instagram

Dva dny po ošklivé nehodě Michaela Schumachera (44), který od té doby leží v nemocnici v kómatu, se svými snímky z hor pochlubil jezdec formule Lewis Hamilton (28) a rozhodně nečekal, že by sklidil takovou bouři nevole od veřejnosti.

Hamilton pózuje na lyžích a bez helmy, která Schumacherovi zachránila život, a to je důvod, proč fanoušci zuří. Podle nich je to od Hamiltona drzost, měl by myslet na svého bývalého kolegu a neprovokovat takovými snímky, lidé mu píší, že se chová arogantně a bezohledně, jiní zase apelují, aby si vzal na hlavu helmu, přičemž ale Lewis stojí na běžkách a ne na sjezdových lyžích.

Hysterie okolo zranění Schumachera tak zase, jak je většinou zvykem u takových událostí, nabývá spíše absurdního rozměru. Že je někdo v kómatu neznamená, že si ten druhý nemůže užívat zimní dovolenou, však se taky už ozývají pod fotkami Lewise hlasy, aby to pokrytecká veřejnost nepřeháněla.

Sám Hamilton se na svém Twitteru k Schumacherově nehodě soucitně vyjádřil, ale to je tak jediné, co může udělat. Že bude sedět doma a usedavě plakat, celý strachy bez sebe vyjet si na lyže, aby měli zase pokrytci žně, Schumacherovi k uzdravení určitě nepomůže.

Související články

Další články