Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Lev v cirkuse zaútočil na svého krotitele. Muži (†35) se zakousl do krku a zabil ho!

V egyptské Alexandrii se odehrál naprostý horor. Jedna z dvousetkilových šelem tam zaútočila na 35letého krotitele lvů. Před zraky desítky lidí, mezi kterými byli i děti, se mu zakousl do krku. Muž v nemocnici zemřel.

Se lvy měl svoje zkušenosti a mělo to být obyčejné vystoupení, kterých už měl za sebou stovky. Jenže se stala obrovská tragédie. Když muž dával povely jednomu ze lvů, druhý se vyšplhal na výškovou konstrukci a třetí lev na něj zničehonic zaútočil

Vrhl se na něj a zakousl se mu do krku. Všichni v cirkuse začali křičet. Kolegové se muži snažili pomoct, do lva strkali tyčemi a snažili se ho odlákat Všechny pokusy o záchranu ale byly marné. Pár dní po převozu do nemocnice krotitel svým zraněním podlehl.

Krotitel cvičil lvy dlouhých deset let a měl s nimi bohaté zkušenosti. Nyní se spekuluje o tom, proč na muže lev útočil. Někteří si myslí, že byl hladový, jiní zase, že ho vyprovokovala hlasitá hudba

Podle mluvčího cirkusu Muhammada Mustafa byl lev říji a jeho chování se tak nedalo odhadnout Zvíře bylo ihned staženo z vystoupení a o jeho dalším osudu rozhodnou veterináři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy