Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Leukemie Karla Gotta: Zdrcené celebrity a jejich reakce na Mistrovo onemocnění

Karel Gott
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
REAKCE
Informace o propuknutí akutní leukemie u všemi oblíbeného Karla Gotta (80) se ve čtvrtek ráno přelila republikou jako vlna tsunami. A zděšení nezůstaly ušetřeny ani slavné osobnosti. Většina oslovených včetně nejbližších spolupracovníků následkem pochopitelného šoku raději mlčí.

Redakce eXtra.cz oslovila řadu celebrit, které s Karlem Gottem (80) spolupracují, zda by mu nechtěly prostřednictvím našich stránek poslat vzkaz. V drtivé většině případů naše prosba zůstala nevyslyšena.

Natolik všechny zpráva o akutní leukemii šokovala.

Na zprávy neodpověděly například Ilona Csáková, velká kamarádka manželky Karla Gotta, nebo Lucie Bílá (53). Ta přitom s médii zpravidla komunikuje, zpráva ji ale natolik zdrtila, že se zatím nechce s veřejností dělit o bolest, kterou jí způsobila.

Jiřina Bohdalová po položení otázky okamžitě položila telefon.

„Nechci k tomu vůbec nic říkat,“ odmítl situaci komentovat kamarád zpěváka Sagvan Tofi

„Mohu říci jen jediný: Kájo, bojuj a nevzdávej to. Přeju ti mnoho sil a energie. Máme tě rádi!“ vysoukal ze sebe zkroušený hitmaker Michal David (59).

Ten má s akutní leukemií bohužel velmi bolestivou zkušenost. Právě na tuto nemoc před mnoha lety zemřela jeho malá dcera Míša (†9). Nemoci podlehla i pětiletá Klárka Karla Svobody a Venduly Pizingerové, která na dotaz redakce z pochopitelných důvodů také neodpověděla.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy