Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Letušky hodily české hokejisty do jednoho pytle s Rusy: Museli opustit letadlo!

Mistrovství světa hokejistů do 20 let.
Zdroj: Profimedia
Hokejisté

České hokejisty v Kanadě postihla další nepříjemná situace. Junioři letěli letadlem s ruskou výpravou, ale kvůli chování Rusů byli všichni vykázáni z letadla ven, proto se o den zpozdí. Informaci přinesl ČT Sport.

Juniorští hokejisté hrající v Kanadě se kvůli koronaviru vrací zpět do vlasti. Místo pátku se má ale česká výprava vracet až v sobotu. A na vině by podle manažera týmu Otakara Černého mělo být chování ruské výpravy, jak informoval ČT Sport.

„Byla to hodně zvláštní situace. Přijeli jsme na letiště v Calgary zhruba tři hodiny předem. Naši hráči si šli nakoupit suvenýry z Kanady a část hráčů telefonovala domů svým rodinám. Naopak ruské hráče jsme viděli sedět v baru. Všechny naše kluky jsem dopředu upozornil, ať mají po celou dobu pobytu na letišti nasazené roušky a dodržují rozestupy,” prozradil Černý pro již zmíněný web.

Nepříjemná situace

Podle manažera týmu někteří ruští hokejisté nedodržovali hygienická pravidla, jakmile nastoupili do letadla. „Roli v tom hrál zřejmě i alkohol. Jeden z členů ruského realizačního týmu dokonce kouřil v tunelu před vstupem do letadla. Někteří spolucestující si poté stěžovali na chování Rusů a posádka z toho důvodu nechala vyklidit celé letadlo,” popsal dále celou situaci Otakar Černý.

Letušky si myslely, že všichni ti, co mají na sobě šedé mikiny Nike, jsou viníci, proto byli vykázáni i čeští hokejisté. Tyto mikiny nafasovali všichni hráči před začátkem šampionátu. Bohužel ty české vypadají úplně stejně jako ruské jen s tím rozdílem, že na mikinách našich hráčů je nápis 'Czech Republic' a na těch ruských 'Russia'. A prakticky pouze z toho důvodu nás hodili do stejného pytle jako Rusy a řekli nám, že celá česká a ruská výprava už do letadla nesmí nastoupit,” doplnil.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy