Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Letuška společnosti Emirates slévala šampaňské zpátky do lahve. Je to skandál, myslí si většina veřejnosti

Letuška slévá šampaňské ze sklenic zpátky do lahve.
Ruský pasažér Jevgenij Kajumov si na palubě letadla Airbus A380 při letu do Dubaje natočil něco podivného. Zachytil letušku, jak slévá šampaňské ze sklenic zpátky do lahve. Video sdílel na svůj Instagram a málem se z něj stal mezinárodní skandál, ale vše má možná logické vysvětlení, které není až tak skandální.

„Omylem jsem natočil tohle video, v tu chvíli jsem si toho ani nevšiml, jak nalévají nevypité šampaňské zpátky do lahve. Je tohle normální praxe u Emirátů?“ napsal Kajumov, který cestoval business class.

Na první pohled to může vypadat, že letuška velmi luxusní letecké společnosti dělá něco opravdu nechutného, co je noční můrou každého zákazníka. Nemusí se však nutně jednat o totální gastro peklo.

Někteří lidé se letušky zastávají už v komentářích. Z letadla totiž nemůžete vylévat žádné tekutiny, dokud nevzlétnete, logické vysvětlení tedy může znít tak, že dívka slévá zbytky do jedné lahve, kterou pak vylije najednou. Tuto teorii potvrzují i další letušky jiných leteckých společností, jedná se podle nich o běžný postup.

„Společnost Emirates vždycky usilovala o poskytování služeb nejvyšší kvality. Úkony zachycené na tomto videu se neshodují s našimi standardy kvality. V současnosti incident vyšetřujeme,“ sdělil mluvčí společnosti zahraničním médiím.

Mohlo by vás zajímat

Další články