Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Letošní Ulice se blíží ke konci: Co zamíchá vztahy a jaká bude vánoční nadílka?

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
týden v Ulici
Do konce letošního roku zbývá už jen pět epizod seriálu Ulice. Divákům přinesou spoustu nových poznatků, odhalí tajemství a ukážou, jakou vánoční nadílku postavy dostanou a jaká nadělení se jim přihodí.

Nejednoho diváka určitě zajímá, jak se vyvine poměr mezi Martinem a Šárkou, zda Veronika vytuší nevěru a jak stráví Vánoce Bedřich s Ančou. Sváteční čas bude v Ulici krušný, plný dramat, ale i dojemných chvil, které diváky donutí k slzám.

Dojde k prozrazení tajemství, a to ne jednoho. Tereza, která už dlouhou dobu podezřívá otce z toho, že má poměr s Vlaďkou, dostane do rukou důkaz potvrzující její domněnky. Není ale jediná, i Dušan, který tušil, že se něco děje, se o jejich vztahu dozví. Jak se s tím vypořádá?

Vendula a Pavel nikomu nepřiznali, že se k sobě vrátili, aby se jim do vztahu a do života nepletly babičky. Ani jejich tajemství ale nezůstane skryto dlouho, pár se tak bude muset vypořádat s babičkami a vše sáhodlouze vysvětlovat.

I když se Anča a Bedřich rozvedli, stále je spojuje rodina. Právě s dětmi a vnoučetem budou chtít oslavit Vánoce, a to i s předstihem. U stromku se ale sejdou v sestavě, kterou by málokdo čekal. Bedřichovi a Anče totiž nebude dělat společnost jen Franta s Chrisem, ale i Lada, Jindra a Miloš. Jak tuto situaci Anča a Jindra zvládnou?

Luboš, ačkoliv se s Věrkou kvůli Karle a Kryštofovi usmířil, má stále podezření, že není Kryštofovým biologickým otcem. Proto, i přes to, že o sebe s Věrkou projevují zájem, se v její přítomnosti chová stejně jako ona velmi opatrně. Věrka si s ním ale tuto situaci chce vyjasnit. Jak to v rodině zamíchá kartami?

Martin je rozhodnutý se Šárce vyhýbat, aby ještě víc neohrozil své manželství s Veronikou. Ta sice o románku mezi ním a Šárkou nic netuší, ale o to víc Martinovi jeho rozhodnutí komplikuje. Nabídne totiž Šárce pomoc s pořádáním charitativní akce pro bezdomovce a do prací zapojí i Martina. Přijde Veronika na to, že má doma záletníka? A z čeho se Šárka zhroutí?

Související články

Další články