Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Letošní SuperStar vyhrál Pavlovčin. Hvězda světového formátu, myslí si mnozí

Novou SuperStar je Pavlovčin, Kopecká skončila na druhém místě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Názory lidí

Letošní ročník SuperStar vysílaný na TV Nova vyhrál talentovaný Slovák Adam Pavlovčin, který získal nejvíce diváckých hlasů. Druhé místo obsadila Češka Elizabeth Kopecká. Po Adamově výhře se lidé v komentářích na sociálních sítích shodují, že si výhru zasloužil a zpěv prociťoval natolik, že mnohým způsobil husí kůži. Našli se ale i tací, kteří s jeho výhrou nesouhlasí.

V neděli 19. prosince proběhl na TV Nova finálový večer šestého ročníku pěvecké show SuperStar. Čtvrté místo nakonec obsadila Katarína Stohrová, třetí byl Nikolas Bitkovskij, druhé místo získala Elizabeth Kopecká, která bojovala se zánětem hlasivek a zlato si odnesl Adam Pavlovčin.

Pavlovčin byl jedním z favoritů již od začátku, jelikož podával neustále vynikající výkony a jeho show byla vždy ohromná. Když se vyhlásili vítězové, na sociálních sítích se ihned strhka lavina pozitivních komentářů, kteří Pavlovčinovi první místo přáli. „Byl prostě nejlepší. Jeho výkony ve všech finálových kolech předčily všechny ostatní,“ uvedla Renata. „No božské, ten hlas, to je něco neskutečného. Tak hluboký ale zároveň ve výškách krásný hlas má málokdo, opravdu nemám slov “ připsala Lída. „Za mě hvězda světového formátu,“ neštřila chválou uživatelka Martina.

Někteří neskrývají zklamání

V komentářích se však našli i tací, kteří jeho vítězství nechápou a myslí si, že Elizabeth Kopecká byla mnohem lepší. „Afektovaný narcis,“ napsala uživatelka Alena. „Veliké zklamání. Za mě to byla Elizabeth. Už od začátku můj největší favorit. Byla o hodně lepší a za mě je vítězka,“ nebrala si v komentářích servítky Erika. „Vůbec tam neměl být, je to herečka. Slzičky mu padali jen na oko, nemáme českou SuperStar a Slováci mají už druhou to snad není pravda,“ nechápe Lenka.

Jak to tak vypadá, sto lidí sto chutí. Ovšem diváci nakonec svými hlasy rozhodli o tomto pořadí, tak se s tím budou muset vypořádat.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy