Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Letošní StarDance nemá jasného favorita: Šance soutěžících jsou velice vyrovnané

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
stardance
StarDance nezadržitelně míří do finále. V sobotu se na parketu představí poslední tři páry, ze kterých vzejde definitivní vítěz jubilejní desáté řady. O prvenství budou usilovat favorizovaná Veronika Khek Kubařová a Matouš Ruml, jejichž šance vidí bookmakeři prakticky 50 na 50.

Finále StarDance si proti předpokladům vybojoval také Jakub Vágner, který nejprve vyřadil Gabrielu Koukalovou (30) a šokem pak byl postup přes Kovyho.

O vítězství každopádně nejznámější český rybář uvažovat nemůže (6:1). Samotní sázkaři před posledním večerem kurs nemění. Největší důvěře se nadále těší Veronika Khek Kubařová s 50 % vkladů, následovaná Matoušem Rumlem se 30 % sázek, na Jakuba Vágnera vychází 20 %.

„V posledních kolech Jakub Vágner notně zčeřil vody a musíme přiznat, že jsme jeho potenciál dílčím způsobem podcenili. Přeci jen, širokou rybářskou obec jsme během podzimu čekali u rybníků při výlovech, oni místo toho evidentně fandí a podporují svého slavného kolegu. Snad se to dodávek na naše vánoční stoly nijak zásadně nedotkne. Vágner je rozhodně největší překvapení tohoto ročníku, pravděpodobnost, že by ohrozil největší favority, ale příliš reálná není. Rozdíl mezi Veronikou Kubařovou a Matějem Rumlem vidíme jako minimální, vyhrát mohou oba. V kontextu průběhu celé soutěže i faktu, že ženy neprofesionálky to mají přeci jen trochu složitější, by si ale vítězství více zasloužila princezna Kubařová,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Ruml s Otáhalovou a Kubařová s Vodičkou jsou po taneční stránce naprosto vyrovnané páry, což reflektuje i shodný kurs 2:1 na vítězství v hodnocení poroty. V minulém kole se o známky poroty mohl opřít i Jakub Vágner, což v nejtěžší možné konkurenci zopakuje jen stěží.

Související články

Další články