Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Letošní AquaBabes jsou tu s novým klipem! Mrkněte, jak se pětice krásných talentovaných zpěvaček vznáší v oblacích!

+ Další fotografie
Nová sestava AquaBabes je tu se zbrusu novým hudebním videoklipem ke svému debutovému singlu Tvoje múza. Členky letošního ročníku talentové platformy AquaBabes, kterými jsou Mária, Stiliana, Tereza, Markéta a Petra, se už při jeho natáčení pořádně proletěly.

Na výsledek se můžete podívat ve videu – pět mladých šikovných krásek se v novém klipu doslova vznáší v oblacích! Taková podívaná tu tedy ještě rozhodně nebyla. Jak holky vzpomínají na natáčení a co říkají na svůj první velký hudební počin?

„Natáčení klipu i profesionální focení jsme si moc užily! Všemu předcházely intenzivní přípravy – letos jsme absolvovaly třeba i cvičením s kaskadéry, kteří nás učili létat. Občas to byla pořádná dřina, je to pro nás ale jedinečná zkušenost, kterou bychom jinde těžko získaly,“ svěřily se nám mladé zpěvačky. „S výsledkem jsme moc spokojené a doufáme, že se bude písnička spolu s klipem posluchačům líbit,“ přejí si dívky.

Videoklip k písni Tvoje múza je zatím nejvýpravnější podívanou, kterou AquaBabes natočily. Za jeho námětem stojí španělský režisér Eduardo Vieitez. „Natáčení bylo po technické stránce náročnější, dívky ale neztrácely dobrou náladu a pozitivní energii. Je v nich správná kombinace talentu, krásy a nezbytné pokory. Držím jim palce v budoucí kariéře a doufám, že se českým divákům bude naše společná práce líbit,“ řekl Vieitez.

Dívky teď chtějí pokračovat ve šlépějích předešlých sestav AquaBabes, které u posluchačů bodovaly s hitovkami Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další. Pokud budou nové členky hudebního projektu, který v Česku podporuje mladé talenty, podobně úspěšné, čeká na ně ještě hodně zážitků. Podle nové písničky to totiž zatím vypadá, že se i této pětici splní sen! Děvčata navíc brzy chystají své první velké živé vystoupení. Už v červnu fanouškům předvedou svůj pěvecký a taneční talent na Mattoni koktejl festivalu v centru Prahy.

Související články

Další články