Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Letos žádná Vysočina: Prezident Zeman strávil volno na překvapivém místě

Letos žádná Vysočina: Prezident Zeman strávil volno na překvapivém místě
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
dovolená
Prezident Miloš Zeman (75) letos změnil svou dovolenkovou destinaci. Jeho sousedé na Vysočině si myslí, že nedorazil kvůli strachu z nákazy koronavirem, tak to však vůbec není. Letos zvolil pro svůj odpočinek velmi překvapivé místo, kde by ho zrovna o dovolené nikdo nečekal... A potvrdil nám to i jeho mluvčí.

Běžně lidé tráví dovolenou na místě, které není nijak spojeno s jejich běžnými starostmi nebo prací. Proto vybírají například moře, památky či prostě upustí od všeho, co jim připomíná jejich normální život - řešení složenek, vyřizování telefonů, opravu auta nebo vstávání do práce.

Překvapivé místo ke strávení dovolené

Prezident České republiky Miloš Zeman se o své dovolené běžně nachází na klidném rybníku na Vysočině. Často se kvůli práci odebere do Lán, člověk by tedy čekal, že bude trávit dovolenou jinde. Není tomu tak. Miloš Zeman svou dovolenou strávil právě tam.

"Pan prezident byl v období po červencových státních svátcích do minulého týdne na dovolené v Lánech," potvrdil redakci eXtra.cz prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy