Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Léto v rytmu svateb: Řepka si tajně vezme Erbovou, vdá se hvězda reality show, veselku roku čeká i slovenský šoubyznys!

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová jsou jedni z několika celebrit, které
chystají v létě svatbu.
Zdroj: herminapress.cz

Letošní okurková sezona se patrně ruší. Český šoubyznys čeká doslova festival svateb, a to ještě podle našich informací minimálně další dvě tajné přibudou.

Veselka čeká v první řadě rebela Tomáše Řepku (39) a modelku Vlaďku Erbovou (31), ti už svatbu nepřímo potvrdili, ale striktně si chtějí udržet soukromí: „Oba máme svatbu podruhé, chceme to s rodinou a přáteli, bez médií, víc to ventilovat nechci,“ řekla nám modelka, která se pravděpodobně vdá na přelomu července a srpna stejně jako moderátorka Novy Marta Ondráčková (30), která se zasnoubila v květnu s frontmanem skupiny One Life Jakubem Dřímalem.

Vdávat se bude i čerstvě těhotná Wendy z VyVolených, která plánuje veselku v Kolíně. Její graviditu propálila omylem kamarádka na Facebooku a trochu tak zhatila hvězdě první reality show u nás plány na neventilování informací, kterých se důsledně drží: „Nebudu komentovat nic, jsem už nějakou dobu mimo šoubyznys, není důvod,“ jede si Wendy tu svojí. eXtra.cz má nicméně informace o tom, že je vizážistka ve třetím měsíci a svého milého by si měla brát v polovině srpna ve známém golfovém areálu na Kolínsku i přesto, že tvrdí něco jiného: „Vdávat se budu až porodím,“ sdělila nám včera, ale my tušíme své, tak uvidíme.

Svatbou roku žije i Slovensko, kde si tamní moderátorská jednička Vilo Rozboril (46) konečně vezme šéfku Markízy (tedy televize, jejímž je klenotem, především kvůli megaoblíbené show Modré z neba) Zuzanu Ťapákovou (48), se kterou žije několik let, je to všechno hrozně sladké a pro Slováky, kteří milují romantiku, je svatba u nás neznámé dvojice tématem číslo jedna už několik týdnů. Brát se mají první srpnový pátek.

Související články

Další články