Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zbavte se dětí na celý den. Léto v lázních bez starostí

Zbavte se dětí na celý den. Léto v lázních bez starostí
Zdroj: Coolonáda
Průvodce na cesty 2020
Prázdniny jsou za dveřmi a vy nevíte, co se svými dětmi? Je jasné, že poté, co jste s nimi neplánovaně strávili poslední dva měsíce, se vám nechce v tomto trendu pokračovat. Pak není nic jednoduššího, než využít služeb stylové lázeňské Coolonády.

Většina z nás letošní léto stráví v prostředí domoviny, byla by tedy škoda nevidět z naší krásné vlasti co nejvíce! Pokud vás lákají lázeňská městečka, která jsou velmi malebná a navíc si v nich můžete užít nejen relax, ale udělat i něco pro své zdraví, pak pro vás máme skvělý tip. Tím je Coolonáda

Animační klub, kde pro vaše dítě udělají, co mu na očích uvidí. Dobrodružství, zábava a hry, to je to, co Coolonáda nabízí. Programu se mohou zúčastnit děti od tří do patnácti let, záběr je tedy opravdu široký a vy tak máte jistotu, že se zabaví jak puberťák, tak školkou povinné dítě. Pro děti do tří let Coolonáda nabízí hlídání zkušenými chůvami.

Zkušení animátoři a chůvy budou s těmi nejmenšími malovat a vyrábět, ti starší se zase naučí péči o zvířátka a podniknou spoustu zajímavých výletů. Adolescenti jistě ocení X box nebo sportovní zápasy a další adrenalinové aktivity.

Vy si zatím můžete dopřát relax, romantiku a hlavně klid v některém z vyhlášených wellness středisek. Děti se zabaví a vy se tak budete moci věnovat jen jeden druhému. Po náročném období, které má nejeden pár díky karanténě za sebou, je takto strávená dovolená doslova druhými líbánkami.

Skvělé je, že Mariánské Lázně naleznete jen dvě hodinky jízdy autem po dálnici nebo se tam pohodlně dostanete za stejný čas Pendolinem z Prahy. Jedná se lázně klimatické, tedy posilující imunitu, což vaše tělo jistě ocení. Pokud tedy ještě nemáte plán, dejte šanci malebnému lázeňskému městu, které nebude konečně praskat díky turistům ve švech a užijte si krásnou českou dovolenou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy