Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Léto u Menzelových: Manželé rekonstruují nové bydlení. Jiří vypadá dobře

Léto u Menzelových: Manželé rekonstruují nové bydlení. Jiří vypadá dobře
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rekonstrukce
Rekonstrukce domu a žádný odpočinek. Tak vypadá léto Olgy Menzelové a jejího muže Jiřího Menzela. Ta na sociálních sítích nedávno zveřejnila fotografii nemocného režiséra, který i přes špatné zdraví vypadá stále dobře. K příspěvku přidala i video, kde ukázala, jak to momentálně v jejich novém příbytku vypadá.

Po delší době Olga Menzelová (42) ukázala, jak na tom je zdravotně její manžel Jiří Menzel (82). Na sociálních sítích sdílela fotografii, na které proslulý režisér sedí na vozíčku a mává do fotoaparátu.

"Milí přátelé, zdravím Vás uprostřed léta z vynucené rekonstrukce našeho nedávno koupeného bydlení. I tak nevěšíme hlavu, máváme a přejeme krásné léto," napsala k příspěvku Olga. Na novém pozemku se nejspíš manželé potýkají s kupou práce a letošní léto tak pravděpodobně není úplně podle jejich představ. “Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným... Jak je příznačný citát z Vančurova Rozmarného léta a z téhož něžného filmu mého muže," dodala a nezapomněla natočit krátké video, kde svým sledujícím ukazuje, kolik dřiny je ještě na domě čeká.

V poslední době se Olga a její manžel Jiří drželi spíše v ústraní. Známý režisér prodělal v listopadu 2017 operaci mozku a jeho stav se od té doby příliš nezlepšil. Po měsíci v umělém spánku pak musel ještě další rok strávit v nemocnicích a rehabilitačních ústavech. Manželé se nakonec uchýlili k domácí péči.

Ještě před tím, než Jiří Menzel vážně onemocněl, byl oceněn za řadu filmů, které režíroval. Jeho tvorbu mohli diváci vidět například ve filmu Ostře sledované vlaky, za který dostal v roce 1968 Oscara. Za film Obsluhoval jsem anglického krále byl zase oceněn Českým lvem za nejlepší režii. Mimo jiné natočil také filmy Skřivánci na niti nebo Postřižiny

Související články

Další články