Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Léto snů? Hvězdy radí, co by měla jednotlivá znamení podniknout

+ Další fotografie
Horké letní dny zase zavítaly do našich krajin a konečně si zase můžeme naplno užívat vysokých teplot a sluníčka. Jak byste měli trávit čas podle znamení zvěrokruhu, abyste si léto užili do sytosti? Budete na to vzpomínat ještě do Vánoc! Víme, jak prožít vysněné léto.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Léto nabádá k trávení volného času venku. Pokud vás už omrzely procházky v parných dnech, můžete zkusit jinou činnost. Co takhle letní kino? Můžete vzít nejen svůj milovaný protějšek, ale i s přáteli bude kino venku k nezapomenutí.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Zkuste se nechat houpat na vlnách klidu. Pronajměte si loď či člun a vychutnejte si léto u vody. Klid a vodní vlnky vám dopřejí blahodárný relax.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Letní festivaly jsou pro vaši dobrodružnou povahu to nejlepší. Na výběr jich máte hned několik. Můžete navštívit nejen ty tuzemské, ale i výlet za hranice vám udělá dobře. Napište si seznam interpretů, které byste rádi viděli, a můžete vyrazit. Bude to pořádná jízda!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pohodlí domova a rodina jsou pro vás nadevše. Zkuste se trochu hecnout a vyrazit jen tak do přírody s pár potřebnými věcmi. Vyžene vás to z denní rutiny a zažijete nová dobrodružství. Na toto léto zaručeně nezapomenete!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pokud ještě nejste na filmovém festivalu v Karlových Varech, tak byste to měli urychleně napravit. Vyražte na nejbližší spoj do Varů a užijte si tu pravou kolonádu. Pro vaši povahu to bude ten nejlepší letní zážitek. Večer si navíc můžete dát jako bonus drink v místním baru, což vy milujete.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Nazujte obuv a vydejte se do nejbližší knihovny, kde si půjčíte průvodce. Láká vás exotika či něco střídmějšího? Vybrat si můžete z různých destinací. Objevovat nové kouty světa je pro vás slast, tak si ji užijte i tento rok.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Léto zrovna moc nemusíte, takže se spíše budete nudit někde ve stínu či v chladném domově. Milé Váhy, nezoufejte! I doma v chládku se dá dělat mnoho skvělých věcí. Co takhle vášnivý letní sex?

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milujete pláže a celkově letní počasí. Pokud však vaše peněženka smutní a nemáte dostatek peněz na karibské pláže, jeďte alespoň na Máchovo jezero. Nebude to sice takový luxus, ale letní atmosféru vám to zaručeně vykouzlí. A úsměv k tomu také.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Zkuste letos zdolat nějakou horu, kterou vyšlápnete až na samý vrchol. Uvidíte, že to posílí vaše sebevědomí, a navíc se následně budete kochat nádherným výhledem. Nezapomeňte doma foťák, ať si můžete následně vše zdokumentovat.

KOZOROH (22.12. – 19.1.)

Nakupte hromady masa a zeleniny, obvolejte přátele a vytvořte společně tu pravou letní grilovačku. Co by bylo léto bez grilovací party?

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři milují originalitu, takže žádná exotika a žádné sluníčko. Vždy jdou proti proudu a v horkých letních dnech to nebude jinak. Zkoušeli jste už hospodu postavenou z ledu? Pokud ne, rozhodně se tam musíte vydat!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Letní koupačky, to je prostě vaše. Nepohrdnete ani přírodními koupališti, takže ušetřené peníze za moře můžete investovat do hezkých plavek. U bazénu či u vody pak budete zářit.

Mohlo by vás zajímat

Další články