Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Léto se blíží a tohle je 5 důvodů, proč budete zase tlustá!

V létě budete zase tlustá.
Zdroj: archiv
Léto se blíží, a i když se téměř celou zimu snažíme vyladit postavy do plavek, jakmile vyjdou první paprsky, začínáme tloustnout. Na konci září to většinou končí katastrofou a my jsme obtloustlé a můžeme začít znova.

Celou zimu se připravujeme na plavkovou sezonu a v létě úspěšně shozená kila nabereme. Máte to také tak? Takové to tvrzení, že v horku nemáme chuť na jídlo, je opravdová kravina. Právě v létě máme k jídlu ještě mnohem víc důvodů, a tak se nedivte, že tloustneme.

Víte, kvůli kterým zvykům právě přes léto tloustneme? Odpověď je jednoduchá, je to těchto 5 věcí.

1. Lenošení

V létě většinou vypadneme z nastaveného režimu, a tak jdou do háje i naše pravidelná cvičení. Navíc, komu by se v tak krásném počasí chtělo chodit do posilovny?

2. Alkohol

Co by to bylo za léto bez pořádného drinku v ruce. Bohužel u jednoho drinku to většinou nezůstává, a tak kalorie stoupají strmě nahoru.

3. Dovolená

Tak jaké návyky vás pronásledují na dovče? Váleníčko, hromada jídla i alkoholu, naprostá kalorická bomba. Pokud si myslíte, že ta procházka po pláži zachrání ty nabrané kalorie, jste na omylu.

4. Grilování

Češi grilování prostě milují, a tak ho pravidelně pořádají, ovšem takové grilované masíčko není úplnou dietkou.

5. Zmrzlinky

Zmrzlina je ryze letní záležitostí, a tak se na ni celou zimu těšíme. Bohužel příval smetany a cukru našim zadečkům nijak neprospívá.

Související články

Další články