Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Kritika na Hanzlíkovu hlavu: Film Léto s gentlemanem u diváků propadl

Kritika na Hanzlíkovu hlavu: Film Léto s gentlemanem u diváků propadl
Zdroj: Bioscop
+ Dalších 10 fotografií
kritika
Romantická komedie Léto s gentlemanem při svém uvedením do kin příliš diváky nenadchla. Lidé z kinosálů odcházeli v převážné většině zklamaní. Drtivá většina negativně komentovala především Jaromíra Hanzlíka (72), který sice podal skvělý herecký výkon, ale jako scénárista se příliš neosvědčil.

Léto s gentlemanem je prvním filmem, pro který oblíbený herec Jaromír Hanzlík napsal scénář. Lidé ho před kamerou milují a snímky, do kterých byl obsazen, se obvykle dočkávaly velké popularity a televize je pravidelně opakují. Romantická komedie z roku 2019 byla ale podle diváků přešlapem.

Po návštěvě kin se lidé shodli vesměs na jednom - Hanzlík by se měl držet herectví a od psaní scénářů dát ruce pryč. Jejich hodnocení nebylo mírnější ani přesto, že šlo o hercovu premiéru v roli scénáristy.

Při psaní recenzí na web Česko-Slovenské filmové databáze se mnozí opravdu zpátky nedrželi. „Doufám, že toto byl první a poslední Hanzlíkův pokus o post filmového scénáristy. Už z prvního záběru, jak si vykračuje na bílém koni, lze rozpoznat, že je něco špatně,“ psal jeden z diváků. Většina dalších komentářů byla velmi podobná.

Obsazení

Kritice se nevyhnulo ani obsazení. Někteří diváci film přirovnávali k Babovřeskům či seriálu Pojišťovna štěstí Obzvláště jim ve snímku vadila Lucie Vondráčková Její výkon nepovažovali za špatný, ale podle některých komentářů byla pro děj zbytečná a další lidé pro změnu psali, že byl nesmysl ji obsadit do role dcery Aleny Antalové. Velký věkový rozdíl mezi nimi totiž prý nevidí.

Na film se můžete podívat dnes v televizi.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy