Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Léto ještě neřeklo své poslední sbohem: Od středy očekávejme opět tropy!

Léta si ještě pořádně užijeme.
V posledních dnech to vypadá, že se začíná o slovo hlásit podzim. Jestli jste už schovali letní věci a vytáhli ze skříni teplejší oblečení, tak vás musíme zklamat. Podle Českého hydrometeorologického ústavu se od středy do Česka vrátí léto a vysoké teploty.

Pokud jste si mysleli, že se budete muset pomalu smířit s tím, že letní dny vystřídají ty podzimní, tak jste se naštěstí šeredně spletli. Posledních pár dní sice na území Česka vydatně pršelo, ale vysoké teploty a slunečné dny by se měly vrátit.

Od poloviny tohoto týdne se rapidně oteplí a ze skříně můžete vytáhnout opět šaty a sluneční brýle. Ve středu očekávejme polojasno nebo skoro jasno, zpočátku dne v jihovýchodní polovině území až zataženo a místy doznívající déšť nebo přeháňky. Během dne přechodně zvětšená oblačnost, na severovýchodě a na horách ojediněle přeháňky. Ráno místy mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C.

Čtvrtek se ponese ve stejném duchu. Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy. Večer na západě Čech částečné přibývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 13 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C.

V pátek se počasí mírně pokazí. Na území Česka očekávejme skoro jasno až polojasno, v Čechách od západu většinou oblačno, v Čechách místy, jinde ojediněle přeháňky a ojediněle bouřky. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C, na západě Čech 21 až 24 °C.

Počasí o víkendu bude jako na horské dráze. Podle předpovědi čekejme v sobotu převážně oblačno, ve východní polovině území místy déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky, na ostatním území srážky jen ojediněle. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C, na západě Čech až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, na východě území až 26 °C.

V neděli to bude obdobné. Oblačno až polojasno, na východě území místy přeháňky. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 21 až 25 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články