Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Léto ještě nekončí, zahřejte se třeba v Egyptě. Čeká na vás sluníčko, zábava a skvělé jídlo

Léto ještě nekončí, zahřejte se třeba v Egyptě. Čeká na vás sluníčko, zábava a skvělé jídlo
Zdroj: Shutterstock
Dovolená v Egyptě

Protože to bohužel vypadá, že v Česku pro letošek léto skončilo, zahřát se tak budete muset někde jinde. Co třeba v Egyptě? Čekají vás prohřáté pláže, dokonalé ubytování, skvělé jídlo a také velká spousta zábavy.

Nejnavštěvovanější letoviska v Egyptě jsou dvě – Hurghada a Marsa Alam. Které z míst vybrat, abyste si svoji dovolenou opravdu užili? Co se týká hotelů a jejich služeb, nemusíte mít obavu ani v jednom případě.

„Zpravidla čtyř nebo pětihvězdičkové hotelové resorty jsou rozlehlé, nabízejí velmi kvalitní servis a každý si tu najde místo pro relax, ale i spoustu příležitostí pro zábavu,“ slibuje Ilona Topolová, tisková mluvčí CK Blue Style.

Ochutnejte skvostné dezerty


Standardem je i velmi ochotný personál a skvělá kuchyně. V rámci All Inclusive, které je v místních hotelech nejčastější variantou stravování, si tak každý den můžete pochutnávat na skvělých jídlech od ovoce a zeleniny, přes nejrůznější druhy hlavních jídel, včetně pokrmů z masa, ryb i mořských plodů, až po naprosto skvostné dezerty, ze kterých se vám budou nejen sbíhat sliny, ale i přecházet zrak.

Tip: Sunrise Garden Beach Resort & Spa


Tento oblíbený hotel v Hurghadě je ideálním výchozím bodem pro nákupy a noční život. Součástí resortu je také nově vybudovaný aquapark, několik bazénů a plně vybavené wellness centrum, kde si můžete po náročném dni na slunci odpočinout během některé z nabízených relaxačních procedur.

Na své si přijdou potápěči


Obě letoviska jsou také velkým lákadlem pro profesionální potápěče i jejich méně zkušené kolegy. Podmořský život je tady jednoduše bezkonkurenční, ukrývá se zde nádherný svět plný pestrobarevných ryb, korálů, želv a dalších živočichů. Obrovskou výhodou je, že úchvatné korálové útesy jsou často vzdáleny jen pár metrů od hotelových pláží.

Pro dovolenou v Egyptě na sklonku léta hovoří jednak stabilní a příjemné klima, dostatek sluníčka a také skvělý poměr ceny a kvality. Navíc v září, kdy už je hlavní sezóna pomalu u konce, jsou ceny zájezdů mnohem atraktivnější.

Související články

Další články