Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Léto je tady: Co budou naše hvězdy dělat o prázdninách? Svěřily se nám se svými plány

+ Dalších 11 fotografií
A je to tady. Období, na které se těší většina Čechů. Někdo plánuje dovolenou, jiní musí kvůli koronavirové krizi pracovat. A jak to mají hvězdy českého showbyznysu? Podívejte se sami!

I když to v posledních dnech nevypadá, je to tak. Prázdniny jsou tady. Letošní léto bude trochu jiné. Kvůli koronaviru, se kterým jsme všichni statečně bojovali, se zrušily festivaly, koncerty, poutě a další akce. Nezbývá nic jiného, než si prázdniny udělat krásné a dobrodružné i bez těchto akcí.

Známé tváře a léto

A co budou dělat naše hvězdy? "Za chvíli máme generálky v divadle a pak zkoušíme až na podzim. Samozřejmě budu ve Snídani s Novou a s kapelou Perutě budeme jezdit po koncertech. Ale někam jet chci, ideálně po Česku. Hrady, zámky a kempy," usmívá se Milan Peroutka. A co herečka a moderátorka Eva Decastelo (41)? "Co se týče natáčení, tak v létě měla mít Slunečná pauzu. Ale vzhledem k tomu, že jsme měli nucenou karanténu, tak nám dovolené zrušili, tudíž pořád natáčíme. Budeme cestovat maximálně po Čechách," svěřila se Eva Decastelo.

Účastník a finalista s krásným 3. místem v letošní SuperStar Martin Schreiner si také léto moc neužije. "Bude to spíše pracovní léto, ale určitě si najdu čas a rád si zajedu třeba k moři konečně," rozplýval se Martin, který mimochodem chystá s finalisty SuperStar turné po České republice. Vojta Drahokoupil (24) je také hodně pracovně vytížený. Nicméně jeho přítelkyně k moři chce! "Přítelkyně chce hodně k moři, já bych samozřejmě také chtěl, ale když odjíždím každý víkend na koncert, tak je to náročný. Většinou mám jen 4 dny volno. Pojedeme určitě po Čechách a v září nebo v říjnu odletíme na dovolenou," prozradil Vojta Drahokoupil.

Celé rozhovory naleznete ve videu výše.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy