Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Letní speciál: 3 místa, na kterých na milostné hrátky okamžitě zapomeňte

Letní speciál: 3 místa, na kterých na milostné hrátky okamžitě zapomeňte
Zdroj: Pixabay
Sex

Sex patří ke každé romantické dovolené. Na těchto třech místech na veškeré rošťárny ale raději honem rychle zapomeňte! Mohly by vás stát zdraví, romantiku i život.

Pláž

Šumění vln, vlahý večerní vánek a dvě zpocená těla, co se na sebe ve víru vášně tisknou. Tak tady přibrzděte! Sex na pláži je sice snem nejedné čtenářky romantické literatury, faktem ale zůstává, že se vám může značně vymstít. Pálení pochvy, poškrábání intimních partií, oděrky i infekce. Zadrhnutý písek ve své vagině prostě nechcete. Jen si představte, jak dlouho a z jakých nejrůznějších míst jej vytřepáváte, když se na dovolené vyrazíte koupat.


Moře

Zahučet spolu do vln a oddávat se tanci lásky u rozbouřeného mola. Modrá laguna v praxi. Sex ve vodě ale zas tak bezpečný, příjemný a romantický není. Přináší totiž spoustu komplikací. Jen těžko při něm můžete použít kondom a vagina zůstává nelubrikovaná a vysychá... Kromě toho vám hrozí infekce. A to jak při sexu v řece, tak i v moři anebo bazénu, kde intimní orgány navíc dráždí chlór.

Auto

Pokud se rozhodnete oddávat milostným hrátkám v dopravních prostředcích, uvědomte si, že ne v každé zemi je tento způsob sexu na veřejnosti úplně košer. Pokud se navíc během sexu pokoušíte řídit, bude vás to automaticky nutit šlápnout na plyn. Pozornost řidičů navíc logicky upadá a žhavé rty na partnerově penisu se tak už postaraly o nejednu nehodu. Jak budete policii vysvětlovat, že jste tu lampu prostě neviděli, protože jste se zrovna věnovali ruční práci?

Dejte nám vědět: Na jakém netradičním místě jste se kdy milovali?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy