Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Letní pohodička? Zapomeňte, teploty spadnou k nule a přijdou mrazíky! PŘEDPOVĚĎ

Teploty spadnou na nulu.
Kdo jásal, že už to zima definitivně zabalila, může se zase uklidnit. Přichází totiž sice krátké, ale zato dost intenzivní ochlazení. Dokonce se vrátí přízemní mrazíky a teploty těsně nad nulou.

S koncem týdne se k nám dostává studenější a chladnější vzduch, takže dojde k dost výraznému ochlazení, kdy nás zejména v pátek ráno čeká pěkná kosa. Jediné pozitivum na tom je, že půjde o ochlazení přechodné a už víkend by měl být opět ve znamení letních teplot.

čtvrtek Přes den oblačno až polojasno a ojediněle, odpoledne přechodně místy přeháňky. Později večer ustávání srážek a ubývání oblačnosti na skoro jasno. Nejvyšší denní teploty 12 až 16 °C, na jihovýchodě až 19 °C, v 1000 m na horách kolem 9 °C, na severozápadě a severu kolem 6 °C

pátek Polojasno až skoro jasno, během dne přechodně oblačno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 5 až 1 °C, místy přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C.

sobota Převážně polojasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 21 až 25 °C.

neděle Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C.

pondělí Polojasno, od západu postupně až oblačno a místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C, na západě až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, na západě kolem 23 °C.

Vyhlídka počasí od úterý do čtvrtka Převážně oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 14 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty zpočátku 18 až 22 °C, postupně 20 až 25 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články