Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Letní opalovačka: 30 krasavic se vysvléklo do plavek, to je pastva pro oči

Letní opalovačka: 30 krasavic se vysvléklo do plavek, to je pastva pro oči
Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
galerie
Do Česka dorazila dlouho očekávaná letní pohoda. Lidé se tak konečně svlékají do plavek a nebojí se jít s kůží na trh. Výjimkou nejsou ani české a slovenské celebrity. Některé ukazují své luxusní postavy na zahradě, jiné se zase vydaly k moři a oslňují i cizince. Žádná z nich ale nezapomíná na své fanoušky na sociálních sítích a sdílejí svá dokonalá těla i tam.

Žádná celebrita si v tropických teplotách nenechá ujít letní opalovačku. Na tu se totiž těší celý rok. A tak jakmile vyleze slunce, přichází na řadu stylové plavky. Některé dámy vyrazily k moři, jiné se zase spokojí s bazénem na zahradě. S příchodem léta však přišly nové trendy. Modelky, moderátorky, herečky i novopečené maminky se tak svým tělem chlubí i na sociálních sítích.

Například Andrea Kalousová se s přítelem Kazmou Kazmitchem odjela koupat až na Zanzibar. Tam modelka předvádí svou dokonalou postavu v luxusních plavkách. "Jestli jsem měla v plánu nějakou dovolenou, tak to měl být roadtrip na Islandu a hezky pod stan. Každopádně tohle je taky dobrý," napsala na své sociální sítě Andrea. Ani Vendula Pizingerová (48), která je už v sedmém měsíci těhotenství, se plavek nevzdala. V černých jednodílných plavkách dokonce ani její těhotenství nejde poznat.

Cenu o největší dekolt v plavkách by však s přehledem vyhrála česká Barbie Gabriela Jiráčková, která předvedla nevšední, avšak originální střih plavek. Té ale šlape na paty influencerka Veronica Biasiol, která si nechala udělat nové poprsí. Stejně jako Gabriel zvolila zajímavé jednodílné plavky, které se jen tak nevidí.

Podívejte se do naší galerie a sami ohodnoťte, které krásce to v plavkách sluší nejvíce.

Související články

Další články