Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

LETNÍ LÍČENÍ EXISTUJE: Víme, jak být za krásku i v horkém počasí!

I v létě se můžete nalíčit a po chvilce se celá neroztéct.
Zdroj: Profimedia.cz
Léto je pro každou ženu noční můrou. Doba neustálého koupání a pocení představuje téměř nemožnost zůstat za nalíčenou krásku. Pokud tedy tolik nechcete odhalit svou přirozenost, máme pro vás pár triků, které vám zafixují líčidla i v horkém počasí.

Ráno si pracně nanášíte make-up a za pár hodin po něm není ani památky. Tak to je krutá realita, se kterou se v létě potýká snad každá žena. My jsme se trochu podívali na kosmetické vychytávky, babské rady i obecně známé pravdy.

1. Vyzkoušejte fixátor

Skvělá vychytávka, která je k dostání v každé lepší drogérii nebo obchodě s kosmetikou, vám zaručí, že se vám líčení nerozmaže. Samozřejmě nejde o voděodolný fixátor, ovšem pot zvládá na jedničku. Koupit ho můžete jak v pudrové, tak tekuté podobě.

2. Staré dobré voděodolné řasenky

Pokud vám ani tak nejde o dokonalý make-up jako o výrazné oči, sáhněte po známé voděodolné řasence a voděodolné lince, rozhodně vám svou službu udělá.

3. Levandulový roztok

Pokud si necháte vylouhovat levanduli několik dní ve vodě, stačí si s ní omýt obličej a zhruba za 10 minut dojde k ztónování pokožky. Nastane tedy podobný efekt jako po make-upu, ovšem zaručíte si tím, že se nesmyje.

Související články

Další články