Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Letní horoskop lásky: Váhy čeká tajemný cizinec, Kozorohům se může rozpadnout vztah

Není nic víc sexy než žena, která ví, co chce, přiznal Kobola.
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Léto už přišlo mezi nás, a tak některá znamení zvěrokruhu prahnou po lásce, vášni a dobrodružství. Čekají nás ale i změny, rozchody a konflikty. Už víte, na co se v létě můžete těšit a co vás nemine? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Lásku budete v létě prožívat hlavně na duchovní úrovni, bude pro vás znamenat určitou hloubku a smysl bytí. Neznamená to, že nezažijete vášeň a erotiku! Mnohem víc se však budete soustředit na pevné základy vašeho partnerského vztahu. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V poslední době byly vaše vztahy trochu povrchní, to by se mohlo létem změnit. Máte velkou šanci potkat někoho, kdo vám zboří doposud nastavené hranice a ukáže vám, jak pestrý život ve skutečnosti dokáže být. V galerii najdete, na co si dát během léta pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vám v minulosti kdokoliv ublížil, v létě budete mít možnost zacelit staré rány. Horké období vám dá prostor vyřešit minulost a zavřít za ní nadobro dveře. Taková svoboda by ve vás mohla vzbudit potřebu lovit v neprobádaných vodách. Možná tam skutečně čeká něco pro vás! V galerii najdete váš letní tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

U vás bude mít léto hlavně sexuální nádech. Chuť prozkoumat všechny záhyby těla vašeho protějšku budete mít zkrátka pořád! A na všech dostupných místech. Probuďte v sobě toho ohnivého Býka a odvažte se. Léto přímo vybízí k tomu, abyste byli odvážní a dobrodružní. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud vás zastihnou komplikace v partnerské komunikaci, je to jen důsledek neřešených problémů. Často máte potřebu zakopávat pod koberec to, co je opravdu pro váš rozvoj důležité. Nemůžete se vždy vyhýbat nepříjemnostem. Měli byste ve vztahu umět mluvit o čemkoliv. V galerii najdete, co dalšího vás v létě čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rakům svítá na lepší časy! Dlouhodobé problémy v partnerském vztahu se v létě konečně vyřeší. Nápomocná by k tomu mohla být i společná dovolená, která vám dá prostor pro komunikaci a kvalitně strávený společný čas. Neváhejte si zarezervovat hotel a honem odpočívat! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V létě vás může pohltit žárlivost. Váš partner nebude mít oči jen pro vás, což vás trochu zaskočí. Léto obvykle působí uvolněnější atmosférou než zbytek roku, proto by se mohlo zdát, že je toho dovoleno mnohem víc. Nebojte se však nastavit jasná pravidla a hranice. A hlavně komunikujte! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jako by se ve vás v létě probudila touha porušovat všechna pravidla, která se kolem vás objeví. To se však vašemu partnerovi nemusí líbit, protože byste mohli poměrně snadno zradit jeho důvěru. V srpnu si dejte pozor na konflikty. Mohly by vás stát více, než čeho jste ochotni se vzdát. V galerii najdete, co vás v létě opravdu potěší!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezadaní ve znamení Vah, kteří se letos vydají na dovolenou, by mohli potkat tajemného cizince! A přitažlivost na sebe nenechá dlouho čekat. Užijete si skutečnou vášeň, po které už dlouho toužíte a o které se vám dokonce i zdá. Potřebujete dostat do svého života zpátky ztracenou energii. Tady se vám přímo nabízí. V galerii najdete tip na léto!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pro většinu z vás je zde velká šance, že v létě pro vás něco skončí. Mohl by to být však náhlý konec, který bude plynout z neuváženého rozhodnutí. Stejně tak záhy se v srpnu můžete zakoukat do nové osoby, u které velmi rychle zjistíte, že to s ní takovou hloubku zkrátka nemá. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy na léto mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V létě prohloubíte své citové pouto ve vztahu a upevníte sounáležitost. Pracujte na tom, abyste vše zvládali společně jako tým. Pokud na sobě opravdu zapracujete, bude se vám to hodit hned na podzim, kde vás čeká mnoho změn. Vypadá to, že jste na správné cestě, a nakonec se vše poskládá tak, jak má. V galerii najdete, co vám v létě bude dělat radost!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohy čeká velká osobní transformace. Váš vztah už zkrátka nemůže dál fungovat tak, jak fungoval doposud. Máte mezi sebou obrovské trhliny, které vypadají jako perfektní tým už pouze naoko. Vážně jste tak šťastní? Zejména ve druhé polovině léta na svém vztahu intenzivně pracujte. Jinak ho nezachráníte. V galerii najdete, na co se můžete v létě těšit.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy