Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

LETNÍ HOROSKOP LÁSKY: Raci spálí mosty, Blíženci se zamilují až po uši

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
LETNÍ HOROSKOP
Léto je za dveřmi a většinou v nás probouzí potřeby experimentování a bavení se. Horké počasí také přeje novým známostem, vzrušujícím radovánkám a alkoholovému opojení. Chcete vědět, jaké bude vaše léto? V těchto letních měsících zažijete magický milostný ohňostroj! Chcete vědět, zdali se zamilujete, nebo naopak zklamete? Hvězdy mají jasno! Přečtěte si LETNÍ HOROSKOP LÁSKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, vaše letní dny budou plné lásky a zábavy. Červencové týdny budete trávit romanticky se svou drahou polovičkou. A protože si budete připadat sexy, pořídíte si luxusní erotické prádlo, se kterým dostanete svého miláčka do varu. Srpen přináší drobná nedorozumění pro singles. Střetnou osobu, které nebudou úplně rozumět. Proč? Co vám nebude po chuti? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Singles Býci, léto otřese vaší důvěrou k druhému pohlaví. Naletíte hezounkovi, který s vámi následně nebude mít slitování. Dávejte si proto pozor! Býci ve vztahu by neměli zůstávat mimo společenské dění. Párty a večírky prostě k létu patří. Pokud vaše drahá polovička miluje tanec a hudbu, musíte ji následovat. Co by se mohlo stát, pokud budete přehnaně reagovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci překvapivě zaujmou pozitivní postoj ke svému miláčkovi. V lásce se vám bude skvěle dařit! S drobnými bouřemi můžete počítat, ale není to nic, co byste nespravili vášnivými doteky. I u singles hvězdy ukazují, že se bláznivě zamilují. Ale… za žádnou cenu se nesnažte napodobovat romantické scénáře filmů. Čeká vás něco mnohem lepšího. Co zjistíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v létě potkáte osobu, která vám změní život. Zažijete zklamání, ale hodně vám to otevře oči, posílí vás to a dá vám to příležitost najít si opravdovou spřízněnou duši. Budete mít bolavé srdce a budete potřebovat více osobního prostoru. Vztahy z minulosti nejdou smazat, ale ty budoucí jdou změnit. A jak na tom budou zadaní Raci? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V letních měsících bude trochu náročnější vyjít s vaší drahou polovičkou. Nemá cenu tápat nad vaším vztahem. Měli byste si uvědomit, že nestojíte proti sobě, ale na stejné straně. Váš partner je váš spoluhráč, ne protihráč. Singles by si měli přestat nalhávat, že svůj idol milují. Není tomu tak. Co zbytečně oddalujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, ve všech vztazích jsou potíže. Je důležité se je naučit řešit. A hlavně… ty úspěšné nejsou bez potíží. Právě léto vám dává čas na to, abyste svůj vztah posílili a ukázali, jak moc vám na sobě záleží. Singles potkají někoho, kdo by se pro vás obětoval a vy pro něj. Na co si ale dejte pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Sluníčko vám dodává více vitality. Ale neustálé odmítání nápadníků není vůbec dobré. S vaším opravdovým idolem si tak neutvoříte dobrý vztah. Ve vašem dlouholetém vztahu dostanete určité možnosti, díky kterým na něm můžete zapracovat. Nepodlehněte vážné atmosféře, která by vám to mohla znemožnit. Co vám říkají hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Některé horké letní dny budou vypadat děsivě, ale do vašeho vztahu svítí sluníčko. A tak škody z nepříznivých situací můžete napravit. Nesnažte se vyhýbat těm, kteří vás podporují. Singles by neměli dělat rychlá rozhodnutí a od rizikových nápadníků si držet odstup. Mohli by vás dostat do finančních nesnází. Co nebude na škodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vyhledáváte společnost lidí, ze kterých by se mohli vyklubat perfektní parťáci pro zábavu. Léto vítáte s otevřenou náručí. Jste společenští a opravdová zábava začne, až se objeví známost do nepohody. Ve vztahu začínáte realizovat své budoucí plány. Čekají vás krásné události plné lásky. Proč budete mít štěstí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Vaše léto přinese spoustu úžasných možností. Poznáte nová místa a nové lidi. Hvězdy varují, abyste si dávali pozor na to, komu důvěřujete. A to zejména v zahraničí. Ke své lásce přistupujete zodpovědně a při problémech nacházíte východisko. K čemu se musí odhodlat singles Kozorozi? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Máte velké plány! Z nepovedených románků se nehroutíte a berete to statečně. Od srpna si budete chtít dát od nových známostí spíše klid a vyrazíte na dobrodružnou cestu. Nic vás neodradí a hodláte poznat a vyzkoušet skutečně mnoho věcí. Co se vám může stát ve vašem vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nové známosti si nechcete moc připouštět k tělu. Poslechněte signály svého těla a flirtování si klidně dopřejte. Jen zvažujte nabídky, která vám nebudou po chuti. Ve vašem vztahu vidíte propast a chcete tak most budovat ze své strany. Uvědomíte si, kvůli komu jste riskovali. Co si váš partner uvědomí? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články