Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Letiště v Dubaji je pod vodou: S návratem do Čech mají problém dámy z 3v1 i Leoš Mareš

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
záplavy
Dovolenkový ráj na Arabském poloostrově, kam ročně míří tisíce českých turistů, zaplavila voda. V Dubaji už několik dní vydatně prší a kvůli chybějící kanalizaci se v ulicích vytvořila vodní plocha. Záplavy postihly i mezinárodní letiště. S návratem do Čech má problém moderátor Leoš Mareš, který přiletěl z Ománu i dámské trio 3v1, které se ve stejnou dobu také vrací do Česka.

Ve Spojených arabských emirátech už od čtvrtka vydatně prší. Letadla kvůli záplavám nabírala několikahodinové zpoždění, některé lety musely být dokonce zrušeny. Ulicemi Dubaje se valily proudy vody a některé silnice musely být zcela uzavřeny.

Problémy na letišti

O víkendu panovaly na dubajském letišti velké obavy ze strany cestujících. Někteří na svůj let čekali až osm hodin a nevěděli, zda v příštích hodinách vůbec odletí.

Nepříznivé počasí zasáhlo Omán, kde Leoš Mareš (43) trávil dovolenou s manželkou Monikou a silně pršelo i v Dubaji, odkud se právě vrací kamarádky Nikol Štíbrová (33), Martina Pártlová a Veronika Arichteva.

Smrt sultána

Leoš Mareš skrze Instagram informoval své fanoušky, že v Ománu v pátek večer zemřel sultán Kábus bin Saíd. Ten patřil k nejdéle vládnoucím panovníkům světa. Od jeho smrti prý v Ománu nepřetržitě prší.

V neděli se mělo počasí umoudřit na celém území Arabského poloostrova a podle dostupných informací jsou už Češi mířící do Prahy v letadle. To by aktuálně mělo být nad Bagdádem.

Související články

Další články