Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

LETÍ TO: Podívejte se, jak se za 15 let změnily hvězdy Snowboarďáků

+ Dalších 21 fotografií
velká galerie
Teenagerská komedie Snowboarďáci Karla Janáka byla ve své době dost divácky úspěšná. Přišlo na ni do kin téměř 700 tisíc lidí. Od její premiéry uběhlo už patnáct let a za tu dobu se hlavní protagonisté logicky změnili. Kdo z nich prošel největší proměnou?

Film o dvou puberťácích Rendym a Jáchymovi zná celé Česko. Ústřední píseň On my head od Dana Bárty takřka zlidověla. Ještě několik let po premiéře jsme ji z rádií slýchávali několikrát denně.

Jirka Mádl a Vojta Kotek si naplánovali tak trochu jiné Vánoce. Chtějí se naučit jezdit na snowboardu, pořádně zapařit a hlavně sbalit nějaké roštěnky. Cestu jim zkřížily hned tři. Bára Seidlová, Lucie Vondráčková a Martina Klírová. Tato partička v čele s Pavlou Tomicovou a Jiřím Langmajerem se postarala o skvělou podívanou a film plný humorných situací si oblíbili diváci všech věkových kategorií.

Ve filmu si zahrála již zmíněná chlapecká dvojice Vojta Kotek a Jirka Mádl. Zatímco pro Mádla to byl filmový debut, Kotek byl už známý z Pojišťovny štěstí. I když tomu ze začátku málokdo věřil, Snowboarďáci v roce 2004 zválcovaly kina a kolem těchto dvou kluků se strhlo fanouškovské šílenství.

Zkušenými herečkami už v té době byly i Lucie Vondráčková (38) a Barbora Seidlová. Naopak první herecká zkušenost to byla pro Martinu Klírovou, která hrála jemnou blondýnku Lucku. Ta už po Snowboarďácích příliš hereckých šancí nedostala. Objevovala se v televizních reklamách nebo v hudebních klipech. V roce 2017 se objevila v primáckém seriálu Ohnivý kuře, ale od té doby se po ní takřka slehla zem.

Podívejte se do naší galerie na to, jak se herci ze Snowboarďáků za těch 15 let změnili.

Mohlo by vás zajímat

Další články