Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

LETÍ TO: Podívejte se, jak se za 17 let změnily hvězdy Snowboarďáků

Jak se změnili herci ze Snowboarďáků za patnáct let?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
velká galerie

Teenagerská komedie Snowboarďáci Karla Janáka byla ve své době dost divácky úspěšná. Přišlo na ni do kin téměř 700 tisíc lidí. Od její premiéry uběhlo už sedmnáct let a za tu dobu se hlavní protagonisté logicky změnili. Kdo z nich prošel největší proměnou?

Film o dvou puberťácích Rendym a Jáchymovi zná celé Česko. Ústřední píseň On my head od Dana Bárty takřka zlidověla. Ještě několik let po premiéře jsme ji z rádií slýchávali několikrát denně.

Jirka Mádl a Vojta Kotek si naplánovali tak trochu jiné Vánoce. Chtějí se naučit jezdit na snowboardu, pořádně zapařit a hlavně sbalit nějaké roštěnky. Cestu jim zkřížily hned tři. Bára Seidlová, Lucie Vondráčková a Martina Klírová. Tato partička v čele s Pavlou Tomicovou a Jiřím Langmajerem se postarala o skvělou podívanou a film plný humorných situací si oblíbili diváci všech věkových kategorií.

Ve filmu si zahrála již zmíněná chlapecká dvojice Vojta Kotek a Jirka Mádl. Zatímco pro Mádla to byl filmový debut, Kotek byl už známý z Pojišťovny štěstí. I když tomu ze začátku málokdo věřil, Snowboarďáci v roce 2004 zválcovaly kina a kolem těchto dvou kluků se strhlo fanouškovské šílenství.

Zkušenými herečkami už v té době byly i Lucie Vondráčková (41) a Barbora Seidlová. Naopak první herecká zkušenost to byla pro Martinu Klírovou, která hrála jemnou blondýnku Lucku. Ta už po Snowboarďácích příliš hereckých šancí nedostala. Objevovala se v televizních reklamách nebo v hudebních klipech. V roce 2017 se objevila v primáckém seriálu Ohnivý kuře, ale od té doby se po ní takřka slehla zem.

Podívejte se do naší galerie na to, jak se herci ze Snowboarďáků za těch 17 let změnili.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy