Moderátor Leoš Mareš se rozhodl vyrazit se svou přítelkyní Monikou Koblížkovou na další romantickou dovolenou. Zřejmě ale vůbec nečekal, že se v letadle potká s dalšími dvěma známými muži. A to se slavnými tenisty Tomášem Berdychem s jeho chotí Ester Berdychovou a kolegu z daviscupového týmu Radkem Štěpánkem (38).

Všichni z této partičky jsou známí, úspěšní, pohádkově bohatí a cílem jejich cesty byla Dubaj. Není proto divu, že se všichni sešli v první třídě (Štěpánek byl dál, v business třídě) jedné z nejdražších leteckých společností vůbec.

První třída na palubě arabské linky, se kterou letěly i holky ze Sexu ve městě, je pěkně mastná. První třída v letadle A380 nabízí sprchu, postel, luxusní kosmetiku nebo návštěvu baru. Zkrátka sen, který vás stojí 80 000 Kč jen za jednu cestu (za osobu)! Takže tam a zpět za 160 000 Kč. Proto si Leoš neodpustil žertík po přistání, že mu v kapse zbylo už jen 10 eur a posmrkaný kapesník.

„Co budeme dělat? Všechno jsme utratili za letenky,“ ptal se Leoš Moniky.

„Takhle já si vydělám…“ odpověděla s humorem Monika.

O Radku Štěpánkovi se Leoš dozvěděl díky tomu, že se mu sám Radek díky jeho příspěvku na Instagramu ozval.

„Už mi volal (Štěpánek). Říkám mu, proč neletíš s námi,“ vtipkoval Mareš.

Cíl a účel cesty měl každý z nich jiný. Zatímco Štěpánka s Berdychem čeká další tenisový turnaj, Leoš Mareš vzal svoji přítelkyni na relaxační dovolenou.