Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Letadlo plné hvězd! Mareš opět řádil jako černá ruka! Sprcha na palubě, byl i SEX?!

Leoš vyrazil se svojí láskou opět za sluncem.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Leoš Mareš opět hýčká svoji přítelkyni Moniku Koblížkovou jako královnu ze Sáby. Tohle je snad sen každé obyčejné holky!

Moderátor Leoš Mareš se rozhodl vyrazit se svou přítelkyní Monikou Koblížkovou na další romantickou dovolenou. Zřejmě ale vůbec nečekal, že se v letadle potká s dalšími dvěma známými muži. A to se slavnými tenisty Tomášem Berdychem s jeho chotí Ester Berdychovou a kolegu z daviscupového týmu Radkem Štěpánkem (38).

Všichni z této partičky jsou známí, úspěšní, pohádkově bohatí a cílem jejich cesty byla Dubaj. Není proto divu, že se všichni sešli v první třídě (Štěpánek byl dál, v business třídě) jedné z nejdražších leteckých společností vůbec.

První třída na palubě arabské linky, se kterou letěly i holky ze Sexu ve městě, je pěkně mastná. První třída v letadle A380 nabízí sprchu, postel, luxusní kosmetiku nebo návštěvu baru. Zkrátka sen, který vás stojí 80 000 Kč jen za jednu cestu (za osobu)! Takže tam a zpět za 160 000 Kč. Proto si Leoš neodpustil žertík po přistání, že mu v kapse zbylo už jen 10 eur a posmrkaný kapesník.

„Co budeme dělat? Všechno jsme utratili za letenky,“ ptal se Leoš Moniky.

„Takhle já si vydělám…“ odpověděla s humorem Monika.

O Radku Štěpánkovi se Leoš dozvěděl díky tomu, že se mu sám Radek díky jeho příspěvku na Instagramu ozval.

„Už mi volal (Štěpánek). Říkám mu, proč neletíš s námi,“ vtipkoval Mareš.

Cíl a účel cesty měl každý z nich jiný. Zatímco Štěpánka s Berdychem čeká další tenisový turnaj, Leoš Mareš vzal svoji přítelkyni na relaxační dovolenou.

Související články

Další články