Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Let it go, Disney! Je čas jít ven s první homosexuální postavou

Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Filmové spekulace
V listopadu by mělo jít do kin Ledové království 2 a fanoušci spekulují o nové postavě záhadné zrzky. Bude to nová potenciální láska královny Elzy? Půjde Disney ven s první oficiální homosexuální postavou?

Společnost Disney v listopadu do kin uvede pokračování celosvětově známého snímku Frozen. Ledové království 2 má venku trailer a fanoušci teď spekulují, kdo že je ta nová postava, co se v něm objevila.

Fanoušci Disney se jednoznačně shodli, že chtějí ve Frozen 2 učinit mrazivou královnu homosexuálkou. Disney by tak poprvé vyšlo na svět s oficiální gay postavou. Dokonce i americký kongresman Sean Patrick Maloney je na jedné palubě s Elzou jakožto lesbičkou. Myslí si, že by Disney mělo jít s tímhle ven a brzy to tak uskutečnit. „Let it go, Disney,“ tvrdí politik. Maloney věří, že společnost Walta Disneye půjde ruku v ruce s LGBT komunitou a nechá vyjít na povrch vůbec první hlavní homosexuální postavu. „Dětem se to bude líbit,“ dodává.

LGBT komunita si zaslouží mít svoje oficiální zastoupení u Disneyho. Fanoušci doufají, že je Ledové království 2 nezklame. A pokud ano, společnost jistě své homosexuální fanoušky nenechá dlouho čekat a mile je překvapí.

Související články

Další články