Lesbičky Jade Richards a Ann Grad moc toužily po dítěti. Jenže nevěděly, jak na to a kde vzít vhodného otce pro dítě. Přemýšlely i o adopci a na umělé oplodnění jít nechtěly, protože to stojí hodně peněz. Když byly v koncích, jejich gay kamarád Jarrad Evans (36) jim nabídl svoje sperma.

Lesbičky byly nadšené a hned začaly vymýšlet, jak to celé udělat. Nejdříve podstoupily všechny testy, aby zjistily, která je vhodnější k tomu, odnosit dítě. Nakonec vybraly starší z nich, tedy Jade. „Já potom oplodnění zkusím také. Mám ale víc času, protože jsem o čtyři roky mladší,“ řekla Ann.

A tak se do toho jejich kamarád pustil. Samozřejmě že neměli běžný sex. Jeho sperma si do sebe budoucí matka stříkala stříkačkou na inseminaci koní. Trvalo to 14 měsíců, než se konečně Jade podařilo otěhotnět. Po několika neúspěšných pokusech to konečně vyšlo a obě se tak mohly začít těšit na miminko. „Byly jsme tak šťastné. Okamžitě jsme volaly Jarradovi,“ řekly.

Jarrad je nyní oficiálním otcem syna Micaha. Lesbičky chtějí, aby se účastnil všech svátků a narozenin a byl součástí života jejich dítěte. „Chceme, aby byl součástí našich životů. Jsme mu tolik vděčné,“ svěřily se lesbičky, které už plánují další dítě.