Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lesbické hrátky Terezy Maškové: Tohle od vítězky SuperStar nikdo nečekal!

Tereza Mašková v hodně žhavém vystoupení!
+ Dalších 14 fotografií
Všichni dobře vědí, že Tereza Mašková (22) měla před vítězstvím v SuperStar 2018 přítele. Pak se rozešli a Tereza kopačky dost obrečela. Talentované zpěvačce by to ale slušelo i po boku dívky. Teď si to vykoušela a vypadala víc než spokojeně!

Mimořádně talentovaná Tereza Mašková jde ze soutěže do soutěže. Krátce po vítězství v SuperStar 2018 baví diváky v populární show Tvoje tvář má známý hlas. A tentokrát by bylo na místě zaměnit slovo známý za žhavý!

Ze sobotního vystoupení Maškové, která zazpívala písničku od americké zpěvačky Pink, všem zůstala pusa dokořán. Součástí čísla totiž byly i lesbické hrátky a Tereza se této výzvy zhostila na výbornou.

Porota byla nadšená a není pochyb, že si takovou podívanou užili i diváci. Speciální porotkyně Jana Plodková pro jistotu zakrývala Jakubovi Kohákovi oči, aby mu nevypadly z důlků. Terezu chválil i Aleš Háma a Janek Ledecký, takže třeba to teď bude dělat častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články