Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Lesbické duo Tatu se znovu vrací na scénu: Plastické operace jednu z nich změnily k nepoznání!

Ruské pěvecké duo Tatu.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Foto uvnitř

Po téměř dvaceti letech se opět vrací na scénu. Řeč je o ruském popovém duu t.A.T.u., v němž figurovala rusovláska Lena Katina (37) a rebelka Julia Volkova (36). V současnosti jsou už ale úplně někde jinde, než když v roce 2002 vtrhly na hudební scénu jakožto lesbické školačky s písní All The Things She Said. Podle webu Daily Mail opět plánují na rok 2022 comeback.

Po mnoha letech opět spojí síly zrzavá Lena Katina a Julia Volkova, která se proslavila svým střihem „na kluka”. Ruské pěvecké duo t.A.T.u. bylo založené v roce 1999, kdy bylo dívkám čtrnáct let.

Zřejmě jejich nejznámější a zároveň nejkontroverznější píseň je „All The Things She Said”, která vyšla v roce 2002. Ve videoklipu k písni se totiž tehdy šestnáctiletá Julia a sedmnáctiletá Lena líbají ve školních uniformách. Úspěchu vděčily také díky tomu, že hrály lesbické duo, přičemž se později ukázalo, že se jedná jen o skvělý marketingový tah. Jejich cesty se oficiálně rozešly v roce 2014, kdy přestaly vystupovat.

Návrat na pódium a změna k nepoznání

Podle současných informací se dnes již dospělé ženy rozhodly, že se znovu spojí pro nadcházející rok, kdy chtějí vystoupit opět jako t.A.T.U., jak napsal britský deník Daily Mail. Zároveň zpěvačky své fanoušky vyzvaly, aby jim poradili, kdo by se k nim měl na pódiu připojit. Koncert se uskuteční na jaře.

Dívky se za dobu, co vyšla jejich nejznámější píseň v roce 2002, změnily k nepoznání. Zatímco rusovláska Lena Katina zkrásněla a s pomocí líčení jen zdůrazňuje svou krásu, Julia Volkova to vzala pěkně od podlahy. Oblíbila si plastické chirurgie a v současnosti je k nepoznání od té dé drobné dívky s krátkými vlasy, tenkým obočím i rty a tetováním na zádech.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy