Tak ke komu se podíváme do obýváku tento týden? Jednu rodinu tvoří lesbičky Marcela a Bohdana. Ty mají za sebou heterosexuální vztahy a vychovávají dvě děti. Marcela si dlouho nemohla přiznat svou orientaci. Dlouho to v sobě dusila a místo aby řekla pravdu, začala pít. A to hodně. Došlo to tak daleko, že jí málem vzali děti. V tu chvíli si řekla dost a postavila se k celé situaci čelem. Nyní žije ve spokojeném vztahu s partnerkou Bohdanou. Idylu narušuje jenom Bohdanina přehnaná žárlivost.

V druhé rodině podle manželky a trojnásobné mámy Romany už žádné city neexistují. „V ložnici spolu nespíme asi 7 let. Nedáme si pusu přes den, nepohladíme se. Ty city úplně vychladly,“ říká v pořadu drobná blondýnka. „Žijeme jako dva známí. To, co mi chybí, je láska,“ dodává.

Podle jejího manžela Milana je ale hlavní problém v tom, že jeho manželka s ním přestala mluvit. Prý pořád jenom zírá do telefonu, nebo sleduje Facebook.

Dokáží si tyhle páry během deseti dnů uvědomit, co pro sebe znamenají, a zlepšit svůj vztah? A jak bude macho Milan reagovat na lesbičku Marcelu ve svém domě? To uvidíme ve středu ve 20:20 na Nově!