Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Lesbická líbačka v Černé labuti nebyla to jediné, co Mila Kunis předvedla: Podívejte se na její ukradené fotky!

To je prdelka!
Zdroj: Twitter, archiv
+ Dalších 7 fotografií
Mila Kunis je dneska dvojnásobná máma a teď se místo natáčení věnuje spíše prckům. Předtím ale kromě svého talentu ukazovala i dokonalé tělo a rozhodně se měla čím chlubit. Jenomže se jí stalo to, co jiným kráskám. Někdo jí hacknul telefon a světlo světa spatřily intimní snímky.

Mila měla ve srovnání s ostatními kolegyněmi docela štěstí. Unikla jenom fotka jejího perfektního zadečku, který vyšpulila a přitiskla na sklo. U toho svůdně kouřila cigaretu, prostě taková femme fatale.

A sexy umí být Mila i ve filmu. Její scéna s „labutí“ Natalií Portman je prostě legendární. Holky vypadají, že si postelovou scénu užívají, ale natáčení bylo přitom strašná fuška.

Aby herečky vypadaly jako baletky, musely zhubnout. A to byly Natalie i Mila už tak dost hubené. Svůdná Mila shodila 7 kilo a během natáčení si vymkla ramenní kloub. Na roli trénovala každý den v týdnu po dobu šesti měsíců a tančila 5 – 6 hodin. Nakonec její váha spadla na 48 kilo.

Natalie Portman zase zhubla 9 kilo a během jednoho zdvihu si zlomila žebro. Na místě nebyl ani žádný doktor a v rámci úspor za film dokonce přišla o svůj karavan, ve kterém odpočívala po náročných scénách.

Na sexy fotky obou hereček se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články