Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lesbická láska dosáhla nového vrcholu. Žena se provdala za… svou fenu!

Amanda Rodgers a její manželka. Ehm.
Zdroj: Profimedia.cz

Láska prostě nezná hranic, o tom ví svoje šestačtyřicetiletá Američanka žijící v Londýně Amanda Rodgers, která se provdala v Chorvatsku za svou fenu. A na svatbě bylo na dvě stě lidí.

Jack Russell teriér jménem Sheba přibyl do Amandiny domácnosti v roce 2011 a rozvedená žena žijící sama si uvědomila, že existuje spousta druhů lásky a v dobrém srdci je místo pro každého.

V rozhovoru pro britskou talkshow This Morning vyprávěla, jak jí došlo, že Sheba naplnila její život, proto se rozhodla stvrdit nezvyklý svazek svatbou a v Chorvatsku si svou fenu vzala za ženu. Zatímco během obřadu řekla ano, Sheba souhlasně vrtěla ocasem.

„Byly jí teprve dva týdny, když přišla ke mně a teprve objevovala svět,“ svěřila se Amanda. „Ale já jsem se do ní zamilovala a věděla jsem, že to tak má být. Je to dost velký krok od toho mít psa a provdat se za něj, moje láska k Shebě je velmi hluboká.“

Tak doufáme jenom, že to Amanda nebere doslova.

Související články

Další články