Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Lesbická láska dívek je dohnala až k sebevraždě. Skočily pod vlak

Dívky se bály reakce okolí na jejich lásku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Tak moc se milovaly, ale nemohly dát svoji lásku na odiv, že se rozhodly ukončit své životy. Dvě dívky z jižního Ruska se bály, jak jejich vztah přijmou jejich známí, kamarádi a rodina. Chvíli předtím, než skočily pod vlak, se ze své lásky vyznaly na sociální síti.

Naďa a Máša (†17) se milovaly, ale měly strach z reakce okolí na jejich lásku. Rozhodly se už víc netrápit a ukončit svůj život. Těsně před smrtí daly na Instagram video, které dojalo tisíce lidí. Ve videu jde jasně vidět, že se dívky procházejí po kolejích a líbají se.

Vlak se k nim blížil, strojvedoucí houkal, ale dívkám to bylo jedno. Jen stály na kolejích, líbaly se a nechaly se přejet. Rodiny obou dívek jsou v šoku, o jejich intimním vztahu neměly ani ponětí.

„Strojvedoucí se snažil zastavit, ale už bylo pozdě. A ony vypadaly, že je jim to jedno,“ uvedla místní policie. „Obě dívky zemřely na následky zranění na místě nehody,“ řekla policejní mluvčí Natalia Olefirenk.

„Byla velmi přátelská, ráda byla v centru pozornosti. A dříve chodila i s kluky. Trávili jsme spolu hodně času, vysedávaly v parku, bavily se,“ řekla o Máše její kamarádka Margarita. „Naďa nebyla tak společenská. Byla docela nevyrovnaná a měla sebevražedné sklony,“ řekla o druhé z dívek Margarita.

Související články

Další články