Všichni víme, že nejvíc to Caře slušelo po boku Michelle Rodriguez, to je naprosto bez diskuze. Navenek tehdy dokonce prosákly informace o tom, že by Michelle ráda založila s Carou rodinu a pořídila si své vytoužené dítě. Ale vztah dopadl přesně tak, jako když se potkají dvě rebelky.

Mělo to rychlý nástup, bylo jich všude plno a jely jeden skandál za druhým. Největší láska světová skončila zčistajasna. Hvězda snímku Rychle a zběsile Michelle Rodriguez (34) si léčila zlomené srdce u známého závisláka na kokainu Zaca Efrona (26), což se provalilo díky vášnivé líbačce, při které je nachytali paparazzi. Cara zase řádila jako pominutá v barech.

Nakonec přišla zpráva, která zaskočila úplně všechny. Cara Delevingne, která může mít snad každou lesbičku na téhle planetě, zakotvila u neznámé zpěvačky Annie Clark (32), která si říká St. Vincent. Ta teď na vztahu s Carou skvěle vydělá, protože ji najednou bude znát každý. A to se v pomíjivém světě šoubyznysu počítá.

Možná je vedle Annie Cara spokojená, ale to vypadala přelétavka už mnohokrát. Rozhodně se ale nehodlá nijak uklidnit.

Jako důkaz vytasila fotku, na které se snaží strčit svůj dlouhý jazyk do pusy dceři Lennyho Kravitze Zoe, zatímco z druhé strany Zoe líbá na tvář Dakota Johnson, hvězda Padesáti odstínů šedi.