Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Lepší Zeman na vozíku, než Horáček se dvěma nohama: Češi se postavili za nemocného prezidenta!

Miloš Zeman bude opět kandidovat na post prezidenta.
Zdroj: Blesk, Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Současný prezident Miloš Zeman na posledních fotkách vůbec nevypadá dobře. Navíc nepůsobí zdravě ani na zahraničních cestách. V Číně na něj musely čekat desítky státníků, protože ho na focení musel odvézt vozík. Sám by vzdálenost několika desítek metrů nedošel. Už dlouho potřebuje k chůzi hůlku a navíc o něm poslední týdny není slyšet. Zvládne takový státník ještě další kandidaturu?

Miloš Zeman (72) na posledních fotkách vůbec nevypadá dobře, přesto se rozhodl, že bude dál kandidovat. Zeman trpí neuropatií dolních končetin v důsledku cukrovky. „Jako kdybychom měli od kotníku dolů protézu,“ popsal jeho zdravotní stav lékař Pavel Kolář. Nyní se objevily informace, že se chystá vážná operace a jedna noha by musela být amputována.

Před pěti lety Zeman prodělal operaci palce na levé noze. Nyní je v ohrožení noha pravá. Situaci moc neprospívá to, že ho fotografové Blesku vyfotili na dovolené v Novém Veselí. Tam ho museli podpírat dva členové ochranky a noha byla omotána igelitem.

„Jde o doporučení lékaře vzhledem k tomu, že pan prezident má droboulinké poranění palce, a jak známo, u diabetiků je třeba zvýšené opatrnosti,“ uvedl tehdy hradní mluvčí Ovčáček. Ten také popírá, že by Miloš Zeman musel na operaci. „Máte špatné informace. Je to FAKE NEWS. Česky řečeno, je to lež,“ napsal redakci eXtra.cz

Voličům Miloše Zemana by ale nevadilo, kdyby jejich prezident neměl ani jednu nohu. Na svém milovaném prezidentovi oceňují hlavně mozek, nikoliv možnost chodit. „I beznohý Zeman je o dost lepším státníkem než třeba Horáček,“ píše se ve skupině Podporujeme svého prezidenta Miloše Zemana.

„I s hendikepem bude pan Zeman na Hradě tím pravým člověkem,“ myslí si další čtenářka. „Hlavní je, že má hlavu! Narozdíl od jiných,“ dodává další čtenář. Fanoušci Miloše Zemana si myslí, že chybějící končetina či vozík by neměly na jeho funkci žádný vliv.

Z druhé strany samozřejmě zaznívají i kritické názory, ve kterých se ozývá, že Zeman nám dělá ve světě ostudu. A to bez ohledu na to, jestli nohu má nebo ne.

Související články

Další články