Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leošova tajná dovolená bez Faltýnové: Poloviční náklady, dvojnásobná zábava! Řekl nám, s kým si užíval v tomhle ráji a proč to tajil!

Leoš si užíval na souostroví Ko Phi Phi, ano, děvčata, tam plaval Di
Caprio v Pláži a teď tam plaval Mareš, zatímco vy jste musely do hokny.
Zdroj: profimedia.cz, archiv městské plovárny Beroun, herminaprass.cz,

To bylo tajností a idiotských článků v bulváru o tom, kde a s kým je Leoš Mareš (37) na dovolené v Thajsku.

Anonymní dopisy, že tam klátí finalistku posledního Hlasu Československa a kdesi cosi. Server eXtra.cz přitom měl o Leošově dovolené poměrně detailní přehled a jen úcta ke konkurenci a zájem ji neztrapnit nám bránily napsat pravdu, která zní fantasmagoricky, ale přitom je to prostě tak.

Leoš byl skutečně v thajském ráji, konkrétně na souostroví Ko Phi Phi, kde se natáčela Pláž s Leonardem Di Capriem, zatímco posluchači Evropy 2 byli drženi v přesvědčení, že je na chalupě na Šumavě. A kupodivu tam neklátil Aničku Veselovskou nebo Bruna Oravce z Hlasu, ale byl tam prostě s kamarády (jejich identitu redakce zná).

Kvůli konkurenci, která o něm psala, že vyvezl nějakou matraci, které předtím nakoupil v Pařížské, nám Leoš dnes informaci raději i oficiálně potvrdil, a to okamžitě po svém návratu: „Je to přesně tak, byl jsem tam s přáteli, poprvé po dlouhé době jsem si prostě vyjel s kamarády na dovolenou, to je celé,“ řekl nám odpočatý Leoš s tím, že novináře, který o něm napsal bludy ohledně nové kočičky, osobně přetrhne.

Související články

Další články