Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leošova Monika slaví 36 let! Z nehezké kachničky vyrostla celkem pěkná labuť!

+ Dalších 28 fotografií
Přítelkyně Leoše Mareše je zas o rok starší. Jak šel čas s Monikou Koblížkovou?

Přítelkyně Leoše Mareše (40) na plný úvazek Monika Koblížková (36) pravě dnes slaví své 36. narozeniny! Rozhodně je co slavit. Monika je zajímavá, nosí rovnátka, je bezdětná, cestuje, jak může, a už skoro dva roky v kuse chodí s ženatým mužem svých snů!

Musí se uznat ale jeden velký fakt, a to ten, že Monika s věkem zraje do krásy. Když se totiž koukneme na pár jejích starších fotek včetně té úplně retro, která je stará plus mínus dvacet let, je to opravdu obří skok kupředu! Dá se tedy s jistotou říct, že až bude Monika slavit své 70. narozeniny, tak možná už do té úplné krásky doroste naplno.

A jakýpak asi Monika dostane od Leoše letos dárek? Na to si ještě musíte počkat nejméně 18 hodin, ale nebojte, Leoš to opět psychicky nevydrží a všechno nám ukáže. Ono by to pro něj nebylo to pravé ořechové, pokud by všem neukázal, že na to má. Je vlastně jedna část jeho sebeprezentace, kterou obdivují davy lidí.

Monika v minulosti od Leoše dostala výlet na filmový festival do Cannes, výlet tryskáčem na operu do Vídně, zlatého Range Rovera k Vánocům, milión šatů a botiček a tak dále… Uvidíme, co přijde dnes.

Nicméně Monice přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví! Stejně jako to udělal ráno Leoš.

„7. březen je tady. Hodně štěstí, zdraví, MILUJU TĚ AVÍ“.

Související články

Další články